İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Sahibinden uygulaması açılmıyor! Durduruldu hatası çözümü!

Sahibinden.com mobil uygulamasında son zamanlarda karşılaşılan durduruldu hatasının çözümü için bir kaç yöntemden bahsedeceğiz. Özellikle android telefon ve tabletlerde karşımıza çıkan Sabinden uygulaması durduruldu hatası genellikle yarım kalan güncellemelerden kaynaklı olabiliyor.

Sahibinden uygulaması açılmıyor! Durduruldu hatası çözümü;

İlk olarak Google Play Store'da Sahibinden uygulamasını aratıp güncelleme olup olmadığını denetleyiniz. Yeni bir güncelleme var ise sürüm güncelleyip uygulamayı yeniden açmayı denemelisiniz.

Sahibinden durduruldu hatası devam ediyor ise cihazınızdan adımları takip ederek ön bellek temizleme yapınız;

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Sahibinden uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Daha sonra uygulamaya girmeyi deneyiniz muhtemelen sorun çözülmüş olacaktır. Sorun devam ediyor ise uygulama kaynaklı bir sıkıntı olabilir yeni bir güncelleme gelene kadar uygulamayı kullanamayabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sahibinden neden açılmıyor, Sahibinden engellendi mi, Sahibinden giriş sorunu yaşıyorum, Sahibinden neden açılmaz, Sahibinden duruduruldu hatası alıyorum, Sahibinden hatası çözümü, Sahibinden açılma problemi nasıl çözülür, Sahibinden giriş yapamıyorum, Sahibinden uygulama açılmıyor, Sahibinden uygulamasına erişim yok ne yapabilirim.Sahibinden  neden açılmıyor?

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar