İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Saitama Inu (SAITAMA Coin) Nedir? | Yorum | Haber | Arz

Gate.io borsasında ön satışa çıkartılan Saitama token tüm kripto para meraklılarının ilgisini çekmeyi başardı. Köpek temalı kripto paraların son zamanlardaki durdurulamaz çıkışı ilginin asıl kaynağı olabilir.

Shiba token son günlerde yaptığı çıkışla adından sıkça söz ettiren kripto paralar arasında yer alırken, bu tarz yeni köpek temalı kripto paralarında önünü açmış oluyor.

Çoğu “meme” para biriminde olduğu gibi Saitama Inu protokolünün de kurucusu bilinmiyor. Saitama inu shiba benzeri tokenler arasında yer almaktadır.

Saitama Inu Nedir?

Saitama, yeni nesil yatırımcıları eğitmek, kripto para birimlerini herkes için basit ve güvenli hale getirmek amacıyla çözümler geliştirmek isteyen köpek temalı bir (meme) kripto para birimidir. Teknik makalesine göre, Z neslinin yüzde 93’ünün finans konusunda kafası karışmış durumda veya sunulan çözümlerden dolayı hayal kırıklığına uğramış hissediyorlar. Saitama Inu’nun hedefi, bu jenerasyonu ön planda tutarken paranın nasıl çalıştığını öğreten içerikler sunarak servet elde etme fırsatları açmak. Bunu başarmak için Saitama Inu; pazar, akıllı cüzdan, NFT tabanlı başlangıç platformu ve çok kanallı bir içerik portalı dahil olmak üzere kendi ekosistemini geliştirmeyi hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Saitama Inu, yol haritasındaki beş aşamadan şu anda ikincisinde. Ayrıca, farkındalığı artırmak ve 40.000 yatırımcıya ulaşmak için TikTok ve Twitter’da bir pazarlama kampanyası başlatmayı planlıyor. Bu muhtemelen ekosisteminin bazı özelliklerinin piyasaya sürülmesiyle senkronize biçimde ilerleyecek. Saitama Inu, son aşamaya gelindiğinde öğrenci topluluklarına ve eğitim kurumlarına bağış yapma sözü veriyor.

Saitama Inu Ağı Hangi Ağı Kullanılıyor?

Saitama Inu, Ethereum blockchain üzerinde çalışan ERC-20 standardında bir token.

ERC-20, Ethereum blockchain üzerinde yeni oluşturulan hemen her token’ın kullandığı bir standart. Ethereum, en popüler blockchain ağlarından biri konumunda ve birçok merkeziyetsiz uygulamanın ilk tercihi olan bir çözüm. İş İspatı konsensüs mekanizmasının kullanıldığı ağda madenciler yeni Ether çıkarmak için çalışıyor. Bu konsensüs yapısı, Ethereum’un kripto para sektöründeki en güvenli blockchain ağlarından biri olmasını sağlıyor. Birden çok merkeziyetsiz düğüm işlemleri doğruluyor ve Ethereum blockchain ağını güvence altına alıyor.

Saitama Inu 1 Dolar Olur Mu?

Shiba inu arz miktarı olan 100 katrilyonluk token arzı göz önüne alındığında, şimdiye kadar önemli kısmı yanmış olmasına rağmen Saitama Inu fiyatının 1 dolara ulaşması pek gerçekçi görünmüyor. Bu değere ne kadar yaklaşabileceği, ekibin projenin hedefi etrafında birleşen büyük bir ekosistem inşa etmesi ve yol haritasına vadettikleriyle ne kadar örtüşen hamleler yapabileceklerine bağlıdır.

Shiba inu gibi 100 farklı borsada listelenmesi söz konusu olursa Saitama token daha hızlı yükselecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Saitama Inu Arz Miktarı

Bu tarz kripto para birimleri bol sıfırlı olduğundan en çok merak edilen konu genellikle arz miktarı oluyor. Yüksek arz miktarları ile bilinen köpek temalı coinler bu sayede çok daha fazla insana ulaşmayı hedefliyorlar

Saitama Inu toplam 100 katrilyon token arzına sahiptir. Bunun yüzde 54’ü halihazırda yakılmış durumdadır. Yüzde 4’ü ilk likidite için ayrılırken yüzde 45’i ise dolaşımdadır. Saitama Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Cenk

    Ekim 31, 2021 at 12:17 am

    Bu arz miktarı ciddi seviyede yakılırsa Saitama 0,001 dolar olabilir mi?

  2. Mikeys

    Ekim 31, 2021 at 12:19 am

    What is Saitama?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...