İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Samsung Galaxy S8 batarya şarj sorunu!

Piyasaya çıktığı gün ince çerçevesi ve ultra hassas dokunmatik ekranı ile ciddi oranda ilgi çekten Samsung Galaxy S8 şimdilerde batarya şarj sorunu ile gündeme gelmeye başladı. Şimdilik problemin genele yayılmadığını şikayetlerin çok az olduğunu söyleyebiliriz. Ancak satışlar arttıkça geri dönüşler devam ederse batarya şarj sorunu için Samsung bir açaklama yapar diye umuyoruz. Bizim şuana kadar bazı kullanıcılardan aldığımız " Galaxy S8 şarj sorunu var mı? , Galaxy S8 şarjı çabuk bitiyor? , Galaxy S8 pil ömrünü nasıl uzatırım? " sorularına bu makalede cevap vereceğiz.

Android telefonlarda çok karşılaşılan batarya şarj sorunu çözümü için kalibrasyon işleminin işe yaradığını söyleyen kullanıcılar mevcut bu yöntemi denemekte yarar var. Bazı kullanıcılar ise cihaza yüklenen uygulamalar yüzünden pil ömrünün ciddi oranda düştüğünü söylüyorlar. 

→ Ekran parlaklığı ciddi oranda şarj tükettiğinden tasarruf modunda daha uzun pil ömrüde sağlamak mümkün.

→ Arkaplanda sürekli çalışan uygulamaları gözden geçirin işinize çok yaramayan ve sürekli bildirim veren uygulamaları kaldırın

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Konum servisini gereksiz yere kullanan uygulamalardan kurrulun

Android telefonlarda batarya kalibrasyon işlemi nasıl yapılır?

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Şükrü

    Temmuz 14, 2018 at 12:15 am

    Çok Çabuk bitiyorr Ne Yapabiliriz

  2. Emre

    Ocak 6, 2019 at 1:24 am

    Telefona 4 bin lira para verdik şarjı 1 gün gitmiyor bırak bir günü 8 saat gitmiyor gerçekten çok Yazık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar