İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SASHIMI: Merkezi Olmayan Bir İşlem Protokolü | Sashimi Coin

SashimiSwap, AMM ve değişim havuzları üzerine kurulu çok zincirli dağıtılmış merkezi olmayan bir işlem protokolüdür. Likidite sağlayıcılarının gelirlerini artırmayı amaçlayan gömülü bir yatırım platformuna sahiptir. Önde gelen üç zincirde eşzamanlı olarak dağıtılır: Ethereum, Huobi HECO ve Binance Smart Chain.SashimiSwap, otomatik ticaret stratejilerini yürütmek için platformun likidite havuzundaki fonları kullanır. Diğer merkezi olmayan borsalara benzer ücret gelirlerine ek olarak, SashimiSwap kullanıcıları da önemli miktarda yatırım kazancı elde eder. SashimiSwap’ı bir spot forex borsası olarak düşünebilirsiniz ve yatırılan fonların bir kısmını faiz kazanmak için bir bankada biriktirir.

SASHIMI Ana Bileşenleri

SashimiSwap Exchange: AMM işlemlerini kullanan merkezi olmayan bir ticaret platformudur.

SashimiSwap Investment: Borsada yerleşik bir varlık yönetimi platformu. Atıl fonlar, farklı finansal ürünler aracılığıyla yatırılır ve yatırım geliri, daha sonra Sashimi Bar’a aktarılan SASHIMI’yi geri almak için kullanılır.

SashimiSwap Farms: likidite teşvikleri için kullanılan, sıradan madenciliği ve çift madenciliği destekleyen bir likidite madenciliği platformudur.

SashimiSwap Vaults: En yüksek verimi elde etmek için farklı platformlar aracılığıyla kullanıcılar tarafından stake edilen varlıklara yatırım yapan toplu bir finansal yönetim platformudur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SashimiSwap Governance: Topluluğun çoklu imza yoluyla SashimiSwap’ın geliştirilmesine karar vermesini sağlayan ekosistem yönetişim platformudur.

SASHIMI Coin Nedir?

SASHIMI, herhangi bir ön satış, ön madencilik ve ekip payı olmaksızın likidite madenciliği yoluyla %100 dağıtılan SashimiSwap platformundaki tokendir. SASHIMI token sahipleri, platform yönetimine katılabilir ve stake yoluyla SashimiSwap temettüleri alabilir.

Platform geliri artık daha fazla gelir kaynağı geliştirilmekte olan işlem ücretlerini, likidite yatırımından elde edilen geliri ve Vault’lardan gelen hizmet ücretlerini içermektedir.

SASHIMI Coin Yorum

Kripto para birimi SASHIMI düşük arz miktarı ile şuan ki piyasada değeri kıyaslandığında ciddi potansiyel olarak görünüyor. Kripto para borsalarında işlem görmeye başladığı tarihten günümüze SASHIMI coin 2 yıl önce en yüksek değeri olan 4,2 dolar seviyesini görmüştür. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise Mayıs 2022’de 0,0013 dolar olarak kayıtlara geçmiştir.

SASHIMI Coin Bilgileri

Token Adı: Sashimi

Advertisement. Scroll to continue reading.

Token Sembolü: SASHIMI

Token Türü: ERC20, Solona

Maksimum Arz: 227.303.603 SASHIMI

Web Sitesi: sashimi.cool

Sashimi Coin Telegram: t.me/SashimiSwap

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sashimi Coin Twitter: twitter.com/SASHIMISASHIMI5

SASHIMI Coin Nasıl Alınır?

SASHIMI ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, SashimiSwap ve Hotbit’dir. İşlem çiftleri, SASHIMI ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SASHIMI coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...