İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sator (SAO) Coin Nedir? | Sator Network Nedir?

Sator platformu, içerik ekosistemi katılımcılarını değer yaratma ve dağıtımını artıran açık bir ekonomide hizalar.

Sator ile tasarlanan içerik metaverse‘de sosyalleşin ve rekabet edin. Diyarlar arasında gezinin, kafa kafaya trivia oynayın, diğer hayranlarla sohbet edin, SAO kazanın ve NFT’lerinizi gösterin.

Sator’un Projesi Nedir?

Sator’un amacı, kullanıcıların bir şovun değerini oluşturduğu, ancak ödemeyi yalnızca merkezi kuruluşların aldığı tipik televizyon paradigmasını demokratikleştirmektir. Sator Ağı, ödemelerin izleyicilere geri dağıtılmasına izin verir, böylece onların çıkarlarını doğrudan televizyon içeriğinin yaratıcıları, reklamcıları ve dağıtıcıları ile aynı hizaya getirir.

SAO Coin Nedir?

SAO, Sator ağını besleyen sosyal hizmet simgesidir. SAO, sistemle etkileşimlerine bağlı olarak izleyicilere ve içerik oluşturuculara dağıtılır. Yüksek düzeyde, televizyon yaratıcıları ve dağıtımcıları, ürünlerinin (örneğin ağ dizileri) Sator platformunda etkinleştirilmesi için SAO’ya ihtiyaç duyarlar ve katılım kazanarak ve izleyiciliklerini büyüterek ödüllendirilirler. Aynı zamanda, SAO sahibi izleyiciler, dizi içeriğiyle etkileşime girdiklerinde ödüllendirilir. Özünde bu, izleyicilerin bir şovun değerini oluşturduğu tipik televizyon paradigmasını demokratikleştirir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SAO Nasıl Kazanılır?

SAO sahibi izleyiciler, dizi içeriğiyle etkileşime girdiklerinde ödüllendirilir. Bireylerin ağa katılmak için SAO tokenlerini stake etmeleri gerekecek. Bir kişi ne kadar çok jeton yatırırsa ve Sator’daki içerikle ne kadar çok etkileşime girerse, o kadar çok ödül alır.

Sator Ağının Amacı Nedir?

Adem-i merkeziyetçiliğin gücüyle hem izleyicileri hem de içerik oluşturucuları ödüllendirerek dizilerin izleyici sayısını artırmak ve sürdürmek.

Bir TV Dizisi Sator İle Nasıl Etkileştirilir?

Sator’un basit stake mekanizması, bir TV dizisinin SAO jetonları satın almasına, SAO jetonlarını yatırmasına ve izleyici katılımı fırsatlarını seçmesine olanak tanır. Bir izleyici seçilen bir katılım fırsatını yerine getirdiğinde, stake edilen tokenlerden bazıları izleyiciye ödül şeklinde verilir. Yayınlanmayan tüm jetonlar TV dizisine iade edilir.

SAO Coin Nasıl Alınır?

Sator maksimum arz miktarı 500.000.000 SAO token’dir. SAO Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...