İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SAUBER Coin Nedir? | Alfa Romeo Racing ORLEN Fan Token Nedir?

Alfa Romeo Racing ORLEN Taraftar Tokeni, SAUBERS taraftarlarının, tüketiciye yönelik platform Socios.com aracılığıyla satın alınan kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payına sahip olmalarını sağlar; taraftarlar, örneğin bir gol kutlama şarkısı seçmek gibi çok çeşitli kulüp kararlarına katılabilirler.

Favori kulüplerinin oyuncularıyla tanışma ve selamlama fırsatına sahip olmak, favori stadyumlarında VIP muamelesi görmek ve çok daha fazlası gibi deneyimler sağlar. Taraftar Tokenları elde etmek için taraftarlar, daha sonra SAUBER Taraftar Tokenlarını satın almak için kullanılabilecekleri Socios.com üzerinden Chiliz (CHZ) Tokenları satın almalıdır.

Taraftar Tokenları, başlangıçta Taraftar Token Teklifi veya FTO’da satılmaktadır. FTO’lar, hayranların Taraftar Tokenlarını sabit bir fiyattan satın almalarını sağlayan Taraftar Tokenlarının ilk satışıdır. satışları hızlandırmak için benzer şekilde çalışır ve yeni ortaklıkların Taraftar Tokenlarını Socios.com platformunda indirimli olarak başlatması için adil bir yol olacak şekilde tasarlanmıştır. 

Lansman öncesinde, toplam Taraftar Token arzının bir kısmı, dünyanın ilk jetonlu spor ve eğlence borsası Chiliz.net’te listelenmeden önce kullanıcılara sunulur. Bu, özel hayranların, herkesin erişimine açık hale getirilecek olan Taraftar Token lansmanlarından önce erken erişim kazanmasını sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SAUBER Coin Nedir?

SAUBER, Alfa Romeo Racing ORLEN taraftarının Socios.com aracılığıyla kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payına sahip olmalarını sağlar. Taraftarlar, örneğin takım için oluşturulacak marşa kadar pek çok çeşitli kulüp kararlarına katılabilir. Favori kulüplerinin oyuncularıyla tanışma fırsatına sahip olabilir, favori stadyumlarında VIP konuk olabilir ve daha pek çok deneyimi Alfa Romeo Racing ORLEN ($SAUBER) Fan Token ile elde edebilir.

SAUBER Coin Bilgileri

SAUBER Coin Nasıl Alınır?

SAUBER ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SAUBER ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SAUBER coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...