İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SB Coin Nedir? | DragonSb Nedir? | SB Coin Hakkında Bilgiler

DragonSB, Terra Protokolü ve Binance Akıllı Zincir Platformu üzerine kurulu ilk metaverse MMORPG’dir.

DragonSB’nin meta veri tabanında, oyuncular güçlü ejderhaları savaşlara sokabilir ve DragonSB’nin güzel dünyasında dolaşabilirler. Oyunda, oyuncular savaşlarda çeşitli ejderha türlerini kullanabilirler. Oyuncular oyun içerisinde SB jetonları ve NFT’ler ile ödüllendirilecekler. 

DragonSB’nin jetonları açık pazaryerlerinde (hem oyun içi hem de oyun dışı) takas edilebilir ve alım satım, bahis ve çiftçilik için transfer edilebilir, bu da oyuncular için pasif kazanç sağlar.

DragonSb Oyun Özellikleri

  • PVP: Oyuncular, 1v1’den 3v3’e kadar birçok farklı PvP oyun modunda ejderhalarını birbirlerine karşı savaşlarda kullanabilirler.
  • PvE: Oyuncular savaşlarda çeşitli ejderha türlerini kullanabilir ve görevleri hikaye modunda tamamlayabilirler. Oyuncular oyun içerisinde SB jetonları ve NFT’ler ile ödüllendirilecekler.
  • Normal Görevler: Oyuncular her gün günlük görevler alacaklar. 1 Haftalık görev ve daha birçok Dünya Görevi, bir komisyonun tamamlanmasıyla SB jetonları, kaynaklar ve deneyim kazanır.
  • NFT Pazar Yeri: Oyuncular DragonSB’nin NFT’leri, açık pazarlarda işlem gören oyun içi dünyadan oyun dışı dünyaya aktarılabilir.
  • Kaynak: Oyuncular oyun içi mağazadan çeşitli kaynaklar satın alabilirler. Bu kaynaklar piyasada NFT olarak da alınıp satılabilir.
  • Kazanması Ücretsiz: Oyun ÜCRETSİZDİR ve oyuncular KAZANMAK İÇİN OYNAYABİLİR. DragonSB’deki yolculuğunuza başlamak için para harcamanıza gerek yok ve herkes oyunun başında ücretsiz bir ejderha alabilir.

SB Coin Nedir?

SB coin, DragonSB oyunu içerisinde yönetişim ve ödüllendirme belirteci olarak kullanılır. Oyundaki çoğu öğe SB jetonu kullanılarak elde edilebilir. DragonSB’nin ekibi, ilerleyen süreçte SB’yi geri almak ve yakmak için gelirin %70’ini kullanacaktır. Ayrıca Kullanıcılar, kazançlarını artırmak için Sbswap’ta stake yapmak ve çiftçilik yapmak için SB’yi kullanabilirler.

Oyuncular, arenada kazanma oranını artırmak ve oyun içi ödülleri artırmak için yüksek dövüş gücüne sahip ejderhalar satın almak için SB’yi kullanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SB token maksimum arz miktarı 95.000.000 SB jetonu ile sınırlandırılmıştır.

SB Coin Bilgileri

SB Coin Nasıl Alınır?

DragonSB(SB) ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Cyrpto.com’dur. İşlem çiftleri, SB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...