İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SB Coin Nedir? | DragonSb Nedir? | SB Coin Hakkında Bilgiler

DragonSB, Terra Protokolü ve Binance Akıllı Zincir Platformu üzerine kurulu ilk metaverse MMORPG’dir.

DragonSB’nin meta veri tabanında, oyuncular güçlü ejderhaları savaşlara sokabilir ve DragonSB’nin güzel dünyasında dolaşabilirler. Oyunda, oyuncular savaşlarda çeşitli ejderha türlerini kullanabilirler. Oyuncular oyun içerisinde SB jetonları ve NFT’ler ile ödüllendirilecekler. 

DragonSB’nin jetonları açık pazaryerlerinde (hem oyun içi hem de oyun dışı) takas edilebilir ve alım satım, bahis ve çiftçilik için transfer edilebilir, bu da oyuncular için pasif kazanç sağlar.

DragonSb Oyun Özellikleri

  • PVP: Oyuncular, 1v1’den 3v3’e kadar birçok farklı PvP oyun modunda ejderhalarını birbirlerine karşı savaşlarda kullanabilirler.
  • PvE: Oyuncular savaşlarda çeşitli ejderha türlerini kullanabilir ve görevleri hikaye modunda tamamlayabilirler. Oyuncular oyun içerisinde SB jetonları ve NFT’ler ile ödüllendirilecekler.
  • Normal Görevler: Oyuncular her gün günlük görevler alacaklar. 1 Haftalık görev ve daha birçok Dünya Görevi, bir komisyonun tamamlanmasıyla SB jetonları, kaynaklar ve deneyim kazanır.
  • NFT Pazar Yeri: Oyuncular DragonSB’nin NFT’leri, açık pazarlarda işlem gören oyun içi dünyadan oyun dışı dünyaya aktarılabilir.
  • Kaynak: Oyuncular oyun içi mağazadan çeşitli kaynaklar satın alabilirler. Bu kaynaklar piyasada NFT olarak da alınıp satılabilir.
  • Kazanması Ücretsiz: Oyun ÜCRETSİZDİR ve oyuncular KAZANMAK İÇİN OYNAYABİLİR. DragonSB’deki yolculuğunuza başlamak için para harcamanıza gerek yok ve herkes oyunun başında ücretsiz bir ejderha alabilir.

SB Coin Nedir?

SB coin, DragonSB oyunu içerisinde yönetişim ve ödüllendirme belirteci olarak kullanılır. Oyundaki çoğu öğe SB jetonu kullanılarak elde edilebilir. DragonSB’nin ekibi, ilerleyen süreçte SB’yi geri almak ve yakmak için gelirin %70’ini kullanacaktır. Ayrıca Kullanıcılar, kazançlarını artırmak için Sbswap’ta stake yapmak ve çiftçilik yapmak için SB’yi kullanabilirler.

Oyuncular, arenada kazanma oranını artırmak ve oyun içi ödülleri artırmak için yüksek dövüş gücüne sahip ejderhalar satın almak için SB’yi kullanır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SB token maksimum arz miktarı 95.000.000 SB jetonu ile sınırlandırılmıştır.

SB Coin Bilgileri

SB Coin Nasıl Alınır?

DragonSB(SB) ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Cyrpto.com’dur. İşlem çiftleri, SB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...