İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SB Coin Nedir? | DragonSb Nedir? | SB Coin Hakkında Bilgiler

DragonSB, Terra Protokolü ve Binance Akıllı Zincir Platformu üzerine kurulu ilk metaverse MMORPG’dir.

DragonSB’nin meta veri tabanında, oyuncular güçlü ejderhaları savaşlara sokabilir ve DragonSB’nin güzel dünyasında dolaşabilirler. Oyunda, oyuncular savaşlarda çeşitli ejderha türlerini kullanabilirler. Oyuncular oyun içerisinde SB jetonları ve NFT’ler ile ödüllendirilecekler. 

DragonSB’nin jetonları açık pazaryerlerinde (hem oyun içi hem de oyun dışı) takas edilebilir ve alım satım, bahis ve çiftçilik için transfer edilebilir, bu da oyuncular için pasif kazanç sağlar.

DragonSb Oyun Özellikleri

  • PVP: Oyuncular, 1v1’den 3v3’e kadar birçok farklı PvP oyun modunda ejderhalarını birbirlerine karşı savaşlarda kullanabilirler.
  • PvE: Oyuncular savaşlarda çeşitli ejderha türlerini kullanabilir ve görevleri hikaye modunda tamamlayabilirler. Oyuncular oyun içerisinde SB jetonları ve NFT’ler ile ödüllendirilecekler.
  • Normal Görevler: Oyuncular her gün günlük görevler alacaklar. 1 Haftalık görev ve daha birçok Dünya Görevi, bir komisyonun tamamlanmasıyla SB jetonları, kaynaklar ve deneyim kazanır.
  • NFT Pazar Yeri: Oyuncular DragonSB’nin NFT’leri, açık pazarlarda işlem gören oyun içi dünyadan oyun dışı dünyaya aktarılabilir.
  • Kaynak: Oyuncular oyun içi mağazadan çeşitli kaynaklar satın alabilirler. Bu kaynaklar piyasada NFT olarak da alınıp satılabilir.
  • Kazanması Ücretsiz: Oyun ÜCRETSİZDİR ve oyuncular KAZANMAK İÇİN OYNAYABİLİR. DragonSB’deki yolculuğunuza başlamak için para harcamanıza gerek yok ve herkes oyunun başında ücretsiz bir ejderha alabilir.

SB Coin Nedir?

SB coin, DragonSB oyunu içerisinde yönetişim ve ödüllendirme belirteci olarak kullanılır. Oyundaki çoğu öğe SB jetonu kullanılarak elde edilebilir. DragonSB’nin ekibi, ilerleyen süreçte SB’yi geri almak ve yakmak için gelirin %70’ini kullanacaktır. Ayrıca Kullanıcılar, kazançlarını artırmak için Sbswap’ta stake yapmak ve çiftçilik yapmak için SB’yi kullanabilirler.

Oyuncular, arenada kazanma oranını artırmak ve oyun içi ödülleri artırmak için yüksek dövüş gücüne sahip ejderhalar satın almak için SB’yi kullanır.

SB token maksimum arz miktarı 100.000.000 SB jetonu ile sınırlandırılmıştır.

SB Coin Nasıl Alınır?

SB Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...