İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SBR Coin Nedir? | Saber: Piyasa Yapıcı Ve Likidite Havuzu

Saber(SBR), benzer fiyatlı (sabitlenmiş) varlıklar arasında fırsat maliyeti olmadan son derece verimli ticaret için tasarlanmış Solana’daki otomatik bir piyasa yapıcı ve likidite havuzudur.

Bu ticaret faaliyeti, likidite sağlayıcıları için ücretlerle sonuçlanır ve gerçek dünya işlem hacmini temsil eden daha güvenli, daha düşük riskli bir stake etme fırsatı ile sonuçlanır.

Saber’in neden yararlı olduğu hakkında daha fazla bilgi için yazıyı okumaya devam edin.

Neden Saber?

Saber, büyük işlem hacminde düşük riskli stake için bir yer anlamına gelir. Takaslar için en iyi fiyatlandırmaya sahip olarak yüksek hacmi teşvik eder (arbitraj botlarını ticarete teşvik eder) ve Solana’daki diğer DeFi uygulamalarıyla son derece birleştirilebilir, aksi takdirde düşük getiriler için fırsat maliyetini düşürür.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Genellikle, fiyatta geri dönüş anlamına gelen varlıklar arasında ticarete izin verir. 

Saber’in uzmanlaştığı birkaç varlık vardır:

  • USD Stabil Paralar: USDC ve Tether gibi dolar destekli sabit paralardan, UST gibi merkezi olmayan sabit paralardan ve Cashio gibi yerel Solana sabit paralarından yüzlerce dolar bazlı sabit para mevcuttur.
  • Köprülü Varlıklar: Solana’ya giden çok sayıda köprü vardır ve Saber, farklı köprülü varlıklar arasında değiş tokuş yapmak için birincil likidite kaynağıdır. Bir örnek, Bitcoin’in Ren ve FTX sürümleri arasında geçişe izin veren renBTC-BTC havuzudur. Birçok stabilcoin aynı zamanda köprülü varlıklardır; Saber, Solana kullanıcılarının farklı zincirler arasında gezinmesinin birincil yoludur.
  • Staking Türevleri: Saber, Marinade SOL ve Lido SOL gibi SOL staking türevlerinin ticareti için en büyük mekandır .
Saber Nasıl Çalışır?

SBR Coin Nedir?

SBR, Solana ağıyla uyumlu bir SPL belirtecidir. SBR’nin kullanım örnekleri şunları içerir:

  1. Yönetim için staking (hazine, ücretler, vb.)
  2. Stabil takas çiftlerinde likiditeyi sürdürmek için havuzları teşvik etmek.

SBR Coin Bilgileri

SBR Coin Nasıl Alınır?

SBR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Kraken, Gemini ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, SBR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SBR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...