İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SENSO Coin Nedir? | Sensorium Nedir? | SENSO Coin Hakkında Bilgiler

2018’de Forbes listesindeki milyarder Mikhail Prokhorov tarafından kurulan Sensorium, bugün dijital iletişim ve eğlenceyi geleceğe taşıyor. Mikhail Prokhorov, sanal gerçeklik ve yapay zeka teknolojilerinin birleşiminin insanın sosyal evrimine yol açacağına inanıyor.

Her on yılda bir büyük teknoloji değişiklikleri gerçekleşir. Sensorium Galaxy, kullanıcılara başkalarıyla etkileşime girmeleri ve heyecan verici etkinliklere katılmaları için derinlemesine sürükleyici bir deneyim sunan sosyal platformların geleceğini inşa etmeyi planlıyor.

Sensorium Galaxy, bir mevcudiyet duygusu yoluyla dijital iletişimde devrim yaratan yeni nesil bir sosyal VR platformudur. Sevdiğiniz insanlara ve zevk aldığınız şeylere her zamankinden daha yakın hissetmenizi sağlayacaktır. Duyuları uyandırmak ve daha yoğun insan bağlantıları sağlamak için binlerce yüksek kaliteli VR etkinliği mevcuttur.

SENSO Coin Nedir?

Sensorium Galaxy, kullanıcıların son teknoloji sanal gerçeklik ve yapay zeka teknolojisi ile geliştirilmiş hiper-görsel ve çok-duyulu bir deneyimin keyfini çıkarabilecekleri bir dijital metaverse’dir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SENSO coin, Sensorium Galaxy platformunda kullanılan dijital para birimidir. Maksimum token arzı 715,280,000 SENSO ile sınırlıdır.

SENSO Coin Nasıl Alınır?

SENSO Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...