İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SHPING Coin Nedir? | SHPING Coin Hakkında Bilgiler

Shping, markalar ve alışveriş yapanlar arasındaki gerçek kopukluğu gidermek için 2017 yılında kuruldu. Bu boşluğu anlamlı etkileşimleri teşvik eden ve marka sadakatini bir kripto para birimiyle doğrudan ödüllendiren bir uygulama ekosistemi ile kapatmayı hedefliyorlar.

İnsanlar Shping ile sadece kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda tasarruf da sağlıyor. Bu nedenle, bugün 300 binden fazla Avustralyalı ve 100’lerce markanın güvendiği, tercih edilen süper uygulama dönülmek üzeredir.

Markalar için Shping, işletmelerin ürün hikayelerini bugüne kadar 5,5 milyondan fazla ürün sorgusu ile iletmesine yardımcı oldu.

SHPING Coin Nedir?

Shping coin, tarının alışveriş ekosistemini besleyen bir kripto para birimi belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alışveriş yapanların satın alma seçimlerinden güç aldıkları bir dünyada, markaların onlarla doğrudan, anlamlı ilişkiler kurması artık kritik önem taşıyor. Shping, Geleneksel tek yönlü, işlemsel iş-tüketici ilişkilerini, tüm perakende kategorilerinde her iki tarafta da kalite bağlılığını tam anlamıyla ödüllendiren bir ilişkiye dönüştürüyor.

Shping Coin, tüm perakende kategorilerindeki markaların tüketicileri dikkatleri ve katılımları için doğrudan ödüllendirmelerini sağlayarak geleneksel pazarlamanın dinamiklerini değiştiriyor.

SHPING Coin Vizyonu

  • Markaları alışveriş yapanlarla buluştururken onların daha akıllı ve bilinçli satın alma kararları vermelerini sağlayan dünya çapında bir platformu besliyor.
  • Markaların, perakendecilerin ve endüstri kuruluşlarının, alışveriş yapanları amaçlı katılım için doğrudan ödüllendirilmesi sağlamak.
  • Tüm markalar perakendeciler ve endüstri kuruluşları için tüm bilgi, mal ve hizmet işlemlerinde tercih edilen para birimi olmak.

SHPING Coin Bilgileri

SHPING Coin Nasıl Alınır?

SHPING ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Coinbase ve ProBit‘dir. İşlem çiftleri, SHPING ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SHPING coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...