İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SHPING Coin Nedir? | SHPING Coin Hakkında Bilgiler

Shping, markalar ve alışveriş yapanlar arasındaki gerçek kopukluğu gidermek için 2017 yılında kuruldu. Bu boşluğu anlamlı etkileşimleri teşvik eden ve marka sadakatini bir kripto para birimiyle doğrudan ödüllendiren bir uygulama ekosistemi ile kapatmayı hedefliyorlar.

İnsanlar Shping ile sadece kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda tasarruf da sağlıyor. Bu nedenle, bugün 300 binden fazla Avustralyalı ve 100’lerce markanın güvendiği, tercih edilen süper uygulama dönülmek üzeredir.

Markalar için Shping, işletmelerin ürün hikayelerini bugüne kadar 5,5 milyondan fazla ürün sorgusu ile iletmesine yardımcı oldu.

SHPING Coin Nedir?

Shping coin, tarının alışveriş ekosistemini besleyen bir kripto para birimi belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Alışveriş yapanların satın alma seçimlerinden güç aldıkları bir dünyada, markaların onlarla doğrudan, anlamlı ilişkiler kurması artık kritik önem taşıyor. Shping, Geleneksel tek yönlü, işlemsel iş-tüketici ilişkilerini, tüm perakende kategorilerinde her iki tarafta da kalite bağlılığını tam anlamıyla ödüllendiren bir ilişkiye dönüştürüyor.

Shping Coin, tüm perakende kategorilerindeki markaların tüketicileri dikkatleri ve katılımları için doğrudan ödüllendirmelerini sağlayarak geleneksel pazarlamanın dinamiklerini değiştiriyor.

SHPING Coin Vizyonu

  • Markaları alışveriş yapanlarla buluştururken onların daha akıllı ve bilinçli satın alma kararları vermelerini sağlayan dünya çapında bir platformu besliyor.
  • Markaların, perakendecilerin ve endüstri kuruluşlarının, alışveriş yapanları amaçlı katılım için doğrudan ödüllendirilmesi sağlamak.
  • Tüm markalar perakendeciler ve endüstri kuruluşları için tüm bilgi, mal ve hizmet işlemlerinde tercih edilen para birimi olmak.

SHPING Coin Bilgileri

SHPING Coin Nasıl Alınır?

SHPING ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Coinbase ve ProBit‘dir. İşlem çiftleri, SHPING ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SHPING coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...