İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SIN Coin Nedir? | Sin City Metaverse Nedir? | Arsa Nasıl Alınır?

Mexc borsasının ardından son olarak Gate.io borsasında listelenen SIN token yeni adı ile Sinverse projesi nedir?

Sin City, Blockchain Teknolojisi üzerine inşa edilmiş bir Metaverse çok oyunculu oyunudur. Oyunun arka planı, dijital gayrimenkulün satın alınabileceği dünyanın en tartışmalı şehirlerine dayanmaktadır. Kullanıcılar imparatorluklarını geliştirmek ve inşa etmek için bu araziyi satın alabilirler. Oyunun amacı nihai Kingpin olmaktır. Bu, arkadaşlarınızın takılacağı kulüpler, çevrimiçi etkinlikler için mekanlar ve hatta oyun içi ödüller kazanmak için yeraltı etkinliklerinde yarışabileceğiniz, oldukça sosyal odaklı bir platform olacaktır.

TVanilla Network, bir VR Casino’nun oluşturulmasını içeren son teknoloji sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak oyunun geliştirilmesine yardımcı olmak için Vulcan Forged ile ortaklık kurdu. Buna ek olarak platform, bir Vanilla Network ortağı olan Matic Network üzerine kurulacak ve yüksek hızlı ve düşük maliyetli işlemlere izin verecek. Bire bir sosyal oyun uygulaması gibi Vanilla Network’ün mevcut varlıkları, sosyal etkileşimleri artırmak için Metaverse’e taşınacak.

Bu arena, kripto evreninde bir sonraki büyük ‘şey’ olarak lanse ediliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sin City Nasıl Oynanır?

Sin City’deki yolculuğunuz bir toprak parçası almakla başlar. Tüm eylem, adlandırma ve mimariye daha yakından bakıldığında bazı gerçek yaşam şehirleriyle canlı bir benzerlik gösteren kurgusal Sin City’nin içinde gerçekleşir. Şehir, kullanıcıların satın alabileceği ve sahip olabileceği toplam 15.000 arsaya sahip 17 bölgeye sahiptir. Her bölgenin kendine özgü bir fraksiyonu vardır; kullanıcılar, ikamet etmek istedikleri herhangi bir ilçe tarafından sağlanan kaynaklara kaydolabilir ve bunlardan yararlanabilirler.

Artık R dereceli metaverse’de başarılı bir şekilde bir gayrimenkul parçasına sahip olduğunuza göre, artık bir “av ya da avlanma dünyasında” yaşarken bir fraksiyona katılarak kendinizi ve varlıklarınızı korumanız gerekecek. Sin City’de tarafsız bir konum varsaymak yok, aksi halde kolayca hükmedilir ve mağlup olursunuz. Şehir genelinde katılmak için birden fazla çete var ama akıllıca hareket, mahallenizi kontrol eden bir fraksiyona katılmak olacaktır.

Sıralamaları geçmenin ve en büyük kral olmanın en kolay yolu, oyunun zirvesinde olmanızı sağlamak olacaktır.

Sin City hayatını istediğiniz yönde yaşayın. Başınız dönüyor ve her zaman uçlarda mı yaşamak istiyorsunuz? Yakuza bölgesini kontrol eden Yakuza grubuna katılmanız yeterlidir.

Sin City, besin zincirinin zirvesine yolculuğunuzu kusursuz bir macera haline getirecek çeşitli oyun içi öğelere ev sahipliği yapıyor. Tüm oyuncuların erişmek istediği en gözde tesis, çeşitli silahları satın alabileceğiniz cephaneliktir. Öğeler, SIN belirteci kullanılarak ödenebilir ve pazarda herhangi bir zamanda satılabilir.

Artık Sin City’de hayatta kalmanız için gerekli tüm araçlara ve bağlantılara sahip olduğunuza göre, sırada ne var? Fırsatı yakalayın ve en büyük kral olmak için saflarda ilerleyin. Şehirde yeraltı dünyasının komutanı olmaktan daha büyük bir zafer yoktur. Bu yüce konuma ulaşmanın avantajları var ama bu noktaya gelmek için muhtemelen kalpsiz ve acımasız bir savaşçısınız. Dikkatli olun ve tahttan indirilmediğinizden emin olun!

SIN Coin Nedir?

Sin City, yerel belirteç SIN etrafında çalışır. Bu, çeşitli yeraltı aktivitelerine dayalı oyna-kazan modelinde kullanılan oyun içi para birimidir. Bu oyun, Las Vegas’ın parlak ışıklarından karnaval şehri Rio de Janeiro’ya kadar dünyanın en coşkulu şehirlerinden bazılarından oluşan 15.000 arazi parçasının geniş metaverse’inde oynanır. Her şehrin kendi temel mülklerine sahip olduğu kazançlı bir arsa kiralayacak veya satın alacak kadar şanslıysanız, daha fazla gelir getiren varlıklar yaratmak için imparatorluğunuzu inşa edebilirsiniz. Tüm bunlar, özel avatarlar da dahil olmak üzere, çeşitli karşılıksız varlıkların alınıp satılabildiği Sin City Marketplace’te mevcuttur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SIN Token maksimum arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak belirlenmiştir. Şuan için dolaşımda 60.446.994 SIN token bulunmaktadır.

SIN Coin Nasıl Alınır?

SIN Token satın almak için MEXC borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Binance – Sin City ilişkilendirmesi için henüz çok erken olduğu söylemek mümkün. Ancak arsa satışları sonrası oyunun beta sürümü ile birlikte proje doğru yönetilirse neden olmasın.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...