İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Siteye App Store indir linki ekleme | WordPress

Siteye App Store indir linki ekleme nasıl oluyor? Web sitenizde bir oyun yada uygulamanın incelemesini yaptınız ve oyuna indirme linki mi vermek istiyorsunuz? WordPress sitenize daha estetik bir görüntü vermek için özellikle App Store'da bir uygulama indirme linki için orjinal görünüm bağlantısı kullanmanız daha iyi olacaktır. 

Wordpress sitenize App Store indirme bağlantısı eklemek için öncelikle siteye WP-Appbox eklentisini yüklemeniz gerekiyor. WP-Appbox uygulamasını yükledikten sonra etkinşeltirme işlemini yaparak zengin metin belgesine App Store simgesinin gelmesini sağlıyorsunuz bu buton sayesinde orjinal App Store bağlantı indir linkini sitenize ekleyebileceksiniz.

WP-Appbox uygulamasını etkinleştirme işlemi sonrasında  yapmanız gereken yukarıdaki resimde göründüğü gibi App Store butonuna dokunarak yazıya bağlantı kodunun gelmesini sağlamak olacaktır. 

Yazıya  kodu eklenecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Burada yapmanız gereken kodun içerisine App Store mağazasından indirme linki vereceğiniz oyun yada uygulamanın uzantısını eklemek olacaktır. Örneğin aşağıdaki gibi App Store mağazasından link vereceğiniz oyun yada uygulama sayfasını açın üst kısımdan araç çubuğundan örnek resimdeki gibi en son alanı seçin sonra kodu kopyalayın.

Daha sonra kopyaladığınız kodu sitenize eklenen koda ekleyin   sayfayı kaydettiğinizde sitenize aşağıdaki orjinal App Store İndir eklentisi eklenecektir. Bu sayede sayfanızı daha profesyonel bir hale getirmiş olacaksınız. 

Siteye App Store indirme aracı nasıl eklenir? Siteye direk App Store indir eklenir mi? WordPress App Store indir ekleme nasıl oluyor? Siteye App Store indirme aracı ekleme nasıl oluyor? WordPress App Store indir eklentisi nedir? App Store indir eklentisi kodu nedir? WordPress sitelere App Store link nasıl verilir? Siteye App Store indir link nasıl verilir? Siteye App Store indir link nasıl eklenir? Siteye App Store indir bağlantısı ekleme nasıl oluyor? Siteme Apple store indir bağlantısı linki nasıl koyarım?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar