İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Siteye Google Play indir linki ekleme | WordPress

Siteye Google Play indir linki ekleme nasıl oluyor? Web sitenizde bir oyun yada uygulamanın incelemesini yaptınız ve oyuna indirme linki mi vermek istiyorsunuz? WordPress sitenize daha estetik bir görüntü vermek için özellikle Google Play'de bir uygulama indirme linki için orjinal görünüm bağlantısı kullanmanız daha iyi olacaktır. 

Wordpress sitenize Google Play indirme bağlantısı eklemek için öncelikle  siteye WP-Appbox eklentisini yüklemeniz gerekiyor. WP-Appbox uygulamasını yükledikten sonra etkinşeltirme işlemini yaparak zengin metin belgesine Google Play simgesinin gelmesini sağlıyorsunuz bu buton sayesinde orjinal Google Play bağlantı indir linkini sitenize ekleyebileceksiniz.

WP-Appbox uygulamasını etkinleştirme işlemi sonrasında  yapmanız gereken yukarıdaki resimde göründüğü gibi Google Play butonuna dokunarak yazıya bağlantı kodunun gelmesini sağlamak olacaktır. 

Yazıya  kodu eklenecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Burada yapmanız gereken kodun içerisine Google Play Store mağazasından indirme linki vereceğiniz oyun yada uygulamanın uzantısını eklemek olacaktır. Örneğin aşağıdaki gibi Google Play Store mağazasından link vereceğiniz oyun yada uygulama sayfasını açın üst kısımdan "   id=    " den sonra olan kodu kopyalayın.

Daha sonra kopyaladığınız kodu sitenize eklenen koda ekleyin  [appbox googleplay com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM] sayfayı kaydettiğinizde sitenize aşağıdaki orjinal Google Play İndir eklentisi eklenecektir. Bu sayede sayfanızı daha profesyonel bir hale getirmiş olacaksınız. 

Siteye google play indirme aracı nasıl eklenir? Siteye direk google play indir eklenir mi? WordPress google play indir ekleme nasıl oluyor? Siteye Google play indirme aracı ekleme nasıl oluyor? WordPress Google Play indir eklentisi nedir? Google Play indir eklentisi kodu nedir? WordPress sitelere google link nasıl verilir? Siteye Google Play indir link nasıl verilir? Siteye Google Play indir link nasıl eklenir? Siteye google play indir bağlantısı ekleme nasıl oluyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar