İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SKEB Coin Nedir? | Skeb Ekosistemi Nedir? | Skeb Coin Yorum

Skeb, 113.000’den fazla yerel içerik oluşturucuya sahip bir Japon komisyon platformudur. Pazar, küresel bir Japon sanatı tabanını ve içerik meraklılarını yerel yeteneklerle birleştiriyor.

Skeb, aylık ortalama %10-20 büyüme kaydetti. Bu, platformu 1.000 kat benimseme büyümesine itti ve eğri yukarıya doğru devam ediyor.

Japonya’daki En Büyük İçerik Oluşturucu Komisyonu Platformu

Japon içerik pazarı 25 milyar dolarlık bir dev ve her yıl daha da büyüyor.

Sektör, çoğu içerik oluşturucuyu dışlayan birkaç ana akım medya markasının hakimiyetindedir. Skeb, Japon yaratıcılara sanatlarından para kazanma ve birincil zenginlik neslinin kendilerine ait olduğu bir şekilde dağıtma konusunda güçlü bir fırsat sunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Skeb, tokenleştirme yoluyla hem yaratıcılar hem de tüketiciler için fırsatları çoğaltır: hızlı işlemler, içerik izlenebilirliği, ikincil likidite ve yaratıcı için yerleşik telif ücretleri gibi artıları kazandırıyor.

Skeb Mobil

Japon sanatı ve içeriği mobil cihazlarda giderek daha fazla tüketildiğinden, mobil kullanıcılara genişlemek Skeb’in adreslenebilir talep tabanını çoğaltmak için bir fırsattır. Web3 cüzdanlarına doğrudan senkronizasyon, 1 trilyon dolarlık kripto pazarını Skeb Mobile’a bağlar.

Skebverse: VR ve AR Varlıkları

Skeb şu anda geleneksel içeriğe odaklanıyor. Skebverse, gelişen sanal ve artırılmış gerçeklik pazarında ilk hareket eden kişi olmak için platformu genişletiyor. Meta veriye artan küresel ilgi ile Skeb, dünyaya doğrudan yaratıcılardan metaversal Japonca içerik için bir pazara giriş sağlamaya hazırlanıyor.

Skeb Coin Nedir?

Skeb Coin, içerik oluşturucular ve hayranları arasında sorunsuz işlemler sağlayan bir kripto varlığıdır. Örneğin, kullanıcılar satışlarını Skeb Coin ile diğer kullanıcılara talepte bulunmak için kullanabilir, bu da yaratıcı endüstride karşılıklı değer alışverişini kolaylaştırır.

Skeb Coin, Skeb ekosisteminin yerel simgesidir. Ekonomisi, işlem ücretleri, bahis, kilitler, likidite teşvikleri, geri alımlar, yanmalar ve bir DAO hazinesini içerir. Bunlar, Skeb ekosistemindeki ücretlerle desteklenmektedir. Skeb Coin, temelde Skeb ekosisteminin yönetim belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SKEB Coin Bilgileri

SKEB Coin Nasıl Alınır?

SKEB ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Huobi, OKX ve Bitget’dir. İşlem çiftleri, SKEB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SKEB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...