İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SKEB Coin Nedir? | Skeb Ekosistemi Nedir? | Skeb Coin Yorum

Skeb, 113.000’den fazla yerel içerik oluşturucuya sahip bir Japon komisyon platformudur. Pazar, küresel bir Japon sanatı tabanını ve içerik meraklılarını yerel yeteneklerle birleştiriyor.

Skeb, aylık ortalama %10-20 büyüme kaydetti. Bu, platformu 1.000 kat benimseme büyümesine itti ve eğri yukarıya doğru devam ediyor.

Japonya’daki En Büyük İçerik Oluşturucu Komisyonu Platformu

Japon içerik pazarı 25 milyar dolarlık bir dev ve her yıl daha da büyüyor.

Sektör, çoğu içerik oluşturucuyu dışlayan birkaç ana akım medya markasının hakimiyetindedir. Skeb, Japon yaratıcılara sanatlarından para kazanma ve birincil zenginlik neslinin kendilerine ait olduğu bir şekilde dağıtma konusunda güçlü bir fırsat sunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Skeb, tokenleştirme yoluyla hem yaratıcılar hem de tüketiciler için fırsatları çoğaltır: hızlı işlemler, içerik izlenebilirliği, ikincil likidite ve yaratıcı için yerleşik telif ücretleri gibi artıları kazandırıyor.

Skeb Mobil

Japon sanatı ve içeriği mobil cihazlarda giderek daha fazla tüketildiğinden, mobil kullanıcılara genişlemek Skeb’in adreslenebilir talep tabanını çoğaltmak için bir fırsattır. Web3 cüzdanlarına doğrudan senkronizasyon, 1 trilyon dolarlık kripto pazarını Skeb Mobile’a bağlar.

Skebverse: VR ve AR Varlıkları

Skeb şu anda geleneksel içeriğe odaklanıyor. Skebverse, gelişen sanal ve artırılmış gerçeklik pazarında ilk hareket eden kişi olmak için platformu genişletiyor. Meta veriye artan küresel ilgi ile Skeb, dünyaya doğrudan yaratıcılardan metaversal Japonca içerik için bir pazara giriş sağlamaya hazırlanıyor.

Skeb Coin Nedir?

Skeb Coin, içerik oluşturucular ve hayranları arasında sorunsuz işlemler sağlayan bir kripto varlığıdır. Örneğin, kullanıcılar satışlarını Skeb Coin ile diğer kullanıcılara talepte bulunmak için kullanabilir, bu da yaratıcı endüstride karşılıklı değer alışverişini kolaylaştırır.

Skeb Coin, Skeb ekosisteminin yerel simgesidir. Ekonomisi, işlem ücretleri, bahis, kilitler, likidite teşvikleri, geri alımlar, yanmalar ve bir DAO hazinesini içerir. Bunlar, Skeb ekosistemindeki ücretlerle desteklenmektedir. Skeb Coin, temelde Skeb ekosisteminin yönetim belirtecidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SKEB Coin Bilgileri

SKEB Coin Nasıl Alınır?

SKEB ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Huobi, OKX ve Bitget’dir. İşlem çiftleri, SKEB ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SKEB coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...