İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SLC Coin Nedir? | Solice Nedir? | SLC Coin Hakkında Bilgiler

Solice, Solana blok zinciri üzerine kurulmuş bir VR Metaverse‘dir. Ekip, Blockchain ve DLT’nin tüm metaverse ekosistemi için gelecekteki altın temeller olacağına inanıyor.

Solice’nin Hedefi, her şeyden önce, kullanıcılara sanal deneyimlerini birden fazla platformda oynayabilecekleri, oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri, sosyalleşebilecekleri ve para kazanabilecekleri bir ortam sağlayarak yüksek kaliteli sürükleyici bir deneyim sunmaktır.

Solice’de oyuncular çeşitli evcil hayvanları, değerli taşları ve diğer koleksiyonları NFT olarak toplayabilirler. Koleksiyon öğelerinin yanı sıra, kullanıcılar varlıklarını, mini oyunlarını yaratabilecek ve arazilerinin üzerine inşa edebilecekler. Kullanıcılar, metaverse‘e aktif olarak katılarak ve inşa ederek, görevleri tamamlama, zindanları temizleme ve skor tablolarına ulaşma ödülleri olarak jetonları ve diğer nadir varlıkları toplayabilirler.

Solice’deki dijital arsalar, ilgili topluluk üyesine kalıcı olarak aittir ve onlara oluşturdukları nesneler üzerinde tam kontrol sağlar. Kullanıcılar, blok zinciri tabanlı bir parsel defteri üzerinde sanal arazinin mülkiyetini talep edebiliyor. Arazi sahipleri, bir dizi kartezyen koordinat tarafından tanımlanan arazi bölümlerine hangi içeriğin yayınlanacağını kontrol edebilir. İçerikler, statik 3B nesnelerden oyunlar gibi etkileşimli sistemlere kadar değişebilir. LAND, bir Solana akıllı sözleşmesinde saklanan, takas edilemez, devredilebilir, kıt bir dijital varlıktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SLC Coin Nedir?

Solice, SLC adlı bir SPL belirteci harcayarak elde edilebilir. SLC, dijital mal ve hizmetlerin dünya çapında satın alınması için de kullanılabilir. Solice meta veri tabanının arkasındaki ana kripto para birimi SLC token olacaktır. Meta veri deposuna katılmanın bir parçası olarak kullanıcılar tarafından kazanılabilecek bir SLC kısmı olacak ve SLC, NFT alım satımları veya varlık yaratmaları için çeşitli pazar yeri işlemlerini gerçekleştirmede de çok önemli olacaktır.

SLC Coin Nasıl Alınır?

SLC Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...