İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SMART Coin Nedir? | Smart Finance Nedir? | SMART Coin Bilgileri

Smart Finance’in misyonu, küresel gamefi’yi teşvik etmek ve WEB3 tabanlı Value Internet’i topluma basit ve verimli bir şekilde entegre etmektir. Smart Finance, bu hedeflere ulaşırken, kullanıcılarının Gamefi ve WEB3 sosyal ağlarına katılarak hızlı ve kolay bir şekilde yatırım getirisi elde etmelerini sağlayacaktır. 

Smart Finance’in Web3 dünyasının en büyük trafik portalı ve blockchain oyunlarının en iyi DAO’su olması bekleniyor.

Yakın dönemde yeni kampanyalar iş birliği ilanları ve yeni ortaklık duyuruları ile projeyi geliştirmek için faaliyetlerini hızlandırmıştır.

SMART Coin Nedir?

SMART coin, Smart Finance projesinin yardımcı program belirtecidir. Smart Finance tabanındaki tüm işlemler, ek ücretler, ortaklık ödemeleri ve platform içi ödemeler SMART token ile yapılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SMART Coin Bilgileri

SMART Coin Nasıl Alınır?

SMART ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SMART  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SMART coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...