İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SMART Coin Nedir? | Smart Finance Nedir? | SMART Coin Bilgileri

Smart Finance’in misyonu, küresel gamefi’yi teşvik etmek ve WEB3 tabanlı Value Internet’i topluma basit ve verimli bir şekilde entegre etmektir. Smart Finance, bu hedeflere ulaşırken, kullanıcılarının Gamefi ve WEB3 sosyal ağlarına katılarak hızlı ve kolay bir şekilde yatırım getirisi elde etmelerini sağlayacaktır. 

Smart Finance’in Web3 dünyasının en büyük trafik portalı ve blockchain oyunlarının en iyi DAO’su olması bekleniyor.

Yakın dönemde yeni kampanyalar iş birliği ilanları ve yeni ortaklık duyuruları ile projeyi geliştirmek için faaliyetlerini hızlandırmıştır.

SMART Coin Nedir?

SMART coin, Smart Finance projesinin yardımcı program belirtecidir. Smart Finance tabanındaki tüm işlemler, ek ücretler, ortaklık ödemeleri ve platform içi ödemeler SMART token ile yapılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SMART Coin Bilgileri

SMART Coin Nasıl Alınır?

SMART ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SMART  ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SMART coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...