İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Smart TV Oynatma Başarısız Hatası Çözümü

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Özellikle Philips televizyonlarda son zamanlarda sıkça rastlanan Video oynatma başarısız hatası can sıkıcı bir hal almaya başladı. Samsung ve LG televizyonlarda da nadirende olsa bu hata görülmektedir.

Televizyonda video izlerken Youtube ve video programlarında bir süre sonra video oynatma hatası genellikle güncellemelerden kaynaklanmaktadır. İnternet bağlantımız kopmuş yada zayıf olabilir öncelikle bunu kontrol etmeliyiz.

Bağlantı sorunu yok ise televizyonumuzun yazılımını güncelleyerek bu hatadan kurtulabiliriz. Televizyon açık konumdayken aşağıdaki seçenekleri takip ederek yazılım güncellemesi yapabiliriz.

– Menü

– Kurulum

– Yazılım Güncelleme

– Güncel Yazılım Ara

– Yazılım Güncelle

Güncelleme tamamlandığında ayarları yapılandıracaktır. Daha sonra tekrar video izlemeyi denediğinizde video oynatma hatası ortadan kalkacaktır.

Televizyonda video izleyemiyorum sebebi nedir? Televizyonda videolar donuyor sebebi nedir? Philips TV video hatası alıyorum nedeni nedir? Televizyon yazılım güncelleme nasıl oluyor?

 

 

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Berkay

    Temmuz 22, 2018 at 9:36 pm

    Sifreyi değiştirmek istiyorum

  2. Ozan

    Şubat 10, 2019 at 1:49 am

    Denedim yazılım güncel dedi aynı sorun devam ediyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar