İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Smart TV Yazılım Güncelleme

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Akıllı televizyonları bilgisayar ve telefonlarımız gibi düşünebiliriz, bu durumda zaman zaman hatalar ve aksaklıklar olabiliyor. Bu hatarı gidermek için akıllı televizyon yazılım güncellemesini kontrol etmeliyiz. Smart Tv yazılımları belirli aralıklarla güncellenmetedir. Samsung Smart TV Yazılım Güncelleme, LG Smart TV Yazılım Güncelleme, Philips Smart TV Yazılım Güncelleme, Sony Smart TV Yazılım Güncelleme nasıl oluyor?

Tavsiyemiz televizyonunuzda yazılım güncellemesini sürekli internete bağlı ise otomatik konumda bırakmanızdır. Menü / Ayarlar / Yazılım / Güncellemeleri Otomatik Yap seçeneğini Evet olarak işaretlediğimizde güncel yazılım geldiğinde yazılım otomatik olarak güncellenecektir.

Daha önce TV yazılım güncellemenizi otomatik konumda bırakmadıysanız yeni bir yazılım olabilir. Smart Tv Yazılım güncellemesini kontrol etmek için;

– Menü

– Ayarlar

– Yazılım

– Yazılım Güncellemesi Ara

Menüsünden güncel yazılım olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Güncel yazılım var ise Güncel Yazılım Mevcut yüklensin mi seçeneğine Evet diyerek güncellemeyi başlatabiliriz.

Televizyonumuzun yazılımını USB bellek ile güncellemek için TV markasına göre ( Philips, Samsung, LG, Sony vs. ) internet sitesine girerek güncel yazılımı bulup USB belleğe atıyoruz. Daha sonra USB belleği televizyonumuza takarak Menü / Ayarlar / Yazılım /  USB Bellekten Yükle seçeneğini seçiyoruz ve hedef olarak USB belleğimizi seçiyoruz.

Yazılım güncellemesi otomatik olarak devam edecektir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar