İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Snapchat neden çok şarj yiyor?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Snapchat neden çok şarj yiyor? Mobil uygulamalar arasında Snapchat’in en çok şarj kullanan uygulamalardan bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama üzerinde yapacağınız birkaç küçük değişiklikle uygulamayı daha az şarj yiyen duruma getirebilirsiniz.

Telefonunuzda;

→ Ayarlar

→ Genel

→ Arkaplanda Uygulama Yenile menüsüne girin

→ Snapchat ugulamasını bu bölümde kapalı konuma getirin.

Bu sayede uygulamayı kullanmadığınız esnada uygulama kendisini arkaplanda yenilemeyecektir. Snapchat en çok arka planda çalıştığı için şarj ve internetten yemektedir. Bu özelliği devre dışı bıraktığınızda ortalama şarjınıza etkisi %25 oranında olacaktır. Bu oran Snapchat kullanımında giden pil yüzdesinden düşülerek hesaplanmıştır.

 

Snapchat  neden şarj yiyor, Snapchat çok şarj yiyor, Snapchat  yükledim şarjım hemen bitiyor, Snapchat telefon pilini çok yiyor, Snapchat pil tüketimini arttırdı, Snapchat şarj sonu çözümü, Snapchat iphone sorunu, en çok şarj yiyen uygulamalar, Snapchat apple şarj sorunu çözümü?Snapchat neden çok şarj yiyor?

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar