İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Snapchat neden çok şarj yiyor?

Snapchat neden çok şarj yiyor? Mobil uygulamalar arasında Snapchat’in en çok şarj kullanan uygulamalardan bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Uygulama üzerinde yapacağınız birkaç küçük değişiklikle uygulamayı daha az şarj yiyen duruma getirebilirsiniz.

Telefonunuzda;

→ Ayarlar

→ Genel

Advertisement. Scroll to continue reading.

→ Arkaplanda Uygulama Yenile menüsüne girin

→ Snapchat ugulamasını bu bölümde kapalı konuma getirin.

Bu sayede uygulamayı kullanmadığınız esnada uygulama kendisini arkaplanda yenilemeyecektir. Snapchat en çok arka planda çalıştığı için şarj ve internetten yemektedir. Bu özelliği devre dışı bıraktığınızda ortalama şarjınıza etkisi %25 oranında olacaktır. Bu oran Snapchat kullanımında giden pil yüzdesinden düşülerek hesaplanmıştır.

 

Snapchat  neden şarj yiyor, Snapchat çok şarj yiyor, Snapchat  yükledim şarjım hemen bitiyor, Snapchat telefon pilini çok yiyor, Snapchat pil tüketimini arttırdı, Snapchat şarj sonu çözümü, Snapchat iphone sorunu, en çok şarj yiyen uygulamalar, Snapchat apple şarj sorunu çözümü?Snapchat neden çok şarj yiyor?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar