İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SOMM Coin Nedir? | Sommelier Nedir? | SOMM Coin Hakkında Bilgiler

Sommelier(SOMM), diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilirliği en üst düzeye çıkarmak için Cosmos SDK üzerine inşa edilmiştir ve platform, zincirler arası DeFi’ye yeniden tasarlanmış bir ağ geçididir. Cosmos tabanlı platformu Ethereum’a bağlayan bir köprü ile Sommelier, birden fazla blok zincirinde stratejiler yürütebilecek ve geniş bir olasılıklar ufku açabilecektir.

Geleneksel Finans, stratejilerinin tescilli olmasına izin verdiğinden ve zincir üzerinde yapılması imkansız olan son derece karmaşık veri modelleme, makine öğrenimi modellerini içerdiğinden, zincir dışı hesaplamanın gücüne güvenmeye başladı. Sommelier, Validator Set sayesinde geleneksel finansta var olan merkezileştirme ödün vermeden tüm bunları yapmayı hedefliyor.

SOMM, Sommelier için yönetişim belirtecidir.

Nihai Güvenlik ve Şeffaflık

Tamamen denetlenebilir: Tüm Cellar Akıllı Sözleşmeleri, çok sayıda harici güvenlik denetimine ek olarak son derece gelişmiş sağlamlık mühendislerimiz tarafından kapsamlı dahili incelemelerden geçmiştir. Sommelier Mahzen Sözleşmeleri herkes tarafından tamamen denetlenebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Dağıtılmış yönetişim: İşlemler, dağıtılmış yönetişime sahip Sommelier doğrulayıcı seti tarafından yönetilir. Mahzenler varlıkları yalnızca belirtilen konumlar arasında taşıyabilir ve yalnızca kullanıcılar fonlarını çekebilir.

Anahtarların sahibi sensin: Biz gözetim dışı bir protokolüz. Para doğrudan Ethereum akıllı sözleşmelerinde depolanır ve AAVE’ye yatırılır. Kullanıcılar, Sommelier protokolünün durumu ne olursa olsun fonlarını her zaman kaldırabilecekleri için gönül rahatlığına sahiptir.

Güvenli köprü: Güvenli Yerçekimi köprüsü yalnızca strateji talimatlarını iletmek için kullanılır. Fonlar doğrudan Ethereum akıllı sözleşmelerinde saklanır.

SOMM Coin Bilgileri

SOMM Coin Nasıl Alınır?

SOMM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve Helix’dir. İşlem çiftleri, SOMM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SOMM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para inc

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...