İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SOULS Coin Nedi? | The Unfettered Hakkında Bilgiler

Play2Earn, NFT ve Metaverse’in yer aldığı The Unfettered, İlk Hikaye Tabanlı AA Oyunu, Tanrılar Çağı’nda Kan ve Gözyaşı yıllarını sona erdirmek için yalnız bir kadının zorlu yolculuğunun hikayesini getiriyor.

Binlerce yıl süren Tanrılar Çağı çok şiddetli ve kanlı bir dönemden geçiyor. Uzun süredir devam eden bu çatışmaya bir son vermek isteyen Ölüm, az bilinen bir alemde planlar yaparak dengeleri değiştirmeye karar verir ve bilinmeyen bir nedenle planını gerçekleştirmek için o krallıktan genç, deneyimsiz bir kadını seçer. Ölüm’ün davetini kabul eder ve henüz farkında olmadığı sancılı yolculuğuna başlar.

Zor aşamaları birer birer aşan yalnız kadın, sürükleyici öyküsünde sizi oyunda tutan ve otantik bir blockchain oyun deneyimi yaşama fırsatı sağlayan benzersiz oyun grafikleri ve maceralarıyla zenginleşiyor.

SOULS Coin Bilgileri

SOULS Coin Nasıl Alınır?

SOULS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SOULS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SOULS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...