İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sparklab (Spark) coin nedir? | SPARK Coin Hakkında Merak Edilenler

Sparklab (Spark) coin yenilikçi ekosistemler oluşturmak adına oldukça sıkı çalışan bir ekibin piyasaya sunduğu bir dijital para birimidir. Topluluğa oldukça sadık ve topluluk için çalışan ekip ve dijital para birimi olarak da değerlendirilebilir.

Öyle olacak ki resmi yazı da oldukça net bir dil ile belirtilmiş. Resmi yazı;

“SparkLab, Crypto Space’de bulunan tüm araçları merkezileştirerek yatırımcıların fırsatları tespit etmelerine”

Merkeziyetsizlik kripto para dünyasının en önemli gücüdür fakat burada merkezileştirmek de kimi zaman istenebilen bir durum ve iyi olanı daha iyi duruma getirebilecek bir durum, bu potansiyele ayak uyduran merkeziyetsizlik ile merkeziyet sunan bir ekip.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir proje geliştirici iseniz ve Sparklab (Spark) coin ile karşılaştıysanız bu laboratuvarda sizlere her türlü yardımda bulunacaklarını da duymuşsunuzdur. Kendileri sadece proje sürecinde değil sorunları ve problemleri çözmek içinde orada olduklarını belirten şu cümleyi resmi şekilde yayına aldılar;

“Yalnızca Ürünler ve Hizmetler değil, Çözümler de sunuyoruz. Proje Geliştiricileri için Hepsi Bir Arada”

Hepsi bir arada paket ile hem ürün ve hizmet ikilisi hem de çözümler sunmaları birçok proje geliştirici için en önemli noktalardan bir tanesi. 

Projenize direkt şekilde potansiyel ortaklar bulmuş olsanız ve kişi ya da kurumlar ile iletişime geçmeniz kolaylaştırılmış olsa oldukça motive ve mutlu olursunuz muhtemelen. Tam da bu nokta da devreye giren ekip bu konuda ‘da bir artı işlem sağlıyor. “SparkLab, projeleri Ekosistemlerimize entegre ederek her zaman potansiyel ortaklıklar arar.” Sözü ile kendilerinin pozitif yönlerinden birini daha bizlere göstermiş oluyorlar.

Sparklab (Spark) Coin Yol Haritası

Sparklab (Spark) coin yol haritası hedefinde oldukça büyük bir hedefi mesken tutmuş ve bu yolda sağlam adımlar atıyorlar. Ekim 2021 ile birlikte 1. Faz döneminin ilk adımlarını atmaya başladılar ve şu an hedef olan 6. Faz 2022 yılının 2. Çeyreğinde binance ve huobi borsalarında listelenmek.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Binance ve huobi gibi global olan ve oldukça yüksek hacimlere sahip borsalara giriş hedefi demek ekibin istikrarı ve dijital paraya duydukları güvenin nişanesi olarak görülebilir. Yol haritalarına taktıkları isim ise “1 milyar dolarlık MarketCap’ e giden yol”  yolun sonuna ulaşmayı başarmaları demek ciddi mana da artış demek oluyor bir çok yatırımcı için istenilen ve beklemelerinin karşılığını alabilecekleri bir yol haritası hazırladıkları kesin.

2021 yılının Kasım ayında faz2 tamamlanmış oldu ve CMC ile CoinGecko listelemesi tamamlandı. Kasım ve aralık ayını birleştirdikleri faz 3 aşamasında ise oldukça önemli adımlar ve görevler yer alıyor burada bulunan 6 maddelik yol haritası durağında 3 madde tamamlanmış ve bu yol başarılı şekilde geçilmiş.

Geri kalan 3 adımda en önemli olaylardan biri olan certik audit adımı yakın zamanda tamamlanması beklenen ve fiyata aynı şekilde oldukça etkili bir tepkime sağlayacak bir haber olarak tamamlanacak gibi duruyor.

6 faza ayırdıkları bu yol haritasında banner Ads ve huobi, binance ikilisinde listelenme hedefleri oldukça büyük hedefler ve önemli hedefler. Sadece 5. Faz içerisinde olan banner Ads adımı ile dahi oldukça büyük bir yol kat edeceklerdir. 5. Faz ardından 6.faz ‘da bulunan global listelenme haberlerine daha olumlu bakılacağı kesin.

Techrate tarafından denetim tamamlanmış ve tam denetim yani tam puan almış diyebiliriz. Sırada certik tarafından tamamlanacak denetimler beklenmekte bu alanda alacağı onay ile güvenliklerine bir kez daha güven katacaklardır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Eğer ki bir ortaklık için Sparklab (Spark) coin ekibi ile görüşme yapmak isterseniz resmî web siteleri üzerinden öncelikle telegram adreslerine ulaşmanız gereklidir, henüz birlikte ortaklıklar için hazır olmadıklarını düşünebilirsiniz fakat yol haritasını takip edip certik aşamasından sonra güven duyacağınıza eminiz.

Sparklab (Spark) Coin Fiyatı

Sparklab (Spark) coin $0.00465 fiyat bandında seyrediyor ve alıcıları için alım fırsatları oluşturmaya devam ediyor. Uzun vadeli olarak alım yaparsanız 6. Faz içerisinde bulunan global listelemeler ile oldukça iyi kazançlar elde edebilirsiniz.

CoinMarketCap verilerine göre #3001. Sırada yer alıyor ve 3,645 yatırımcının izleme listesinde çoktan yer edinmiş durumda, bu durumda yatırım yapmış birçok yatırımcı bulunduğunu söyleyebiliriz yeni ath ‘ler ve hızlı yükseliş ile yatırımcıların dikkatini çekmesini bekliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...