İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Spores Network (SPO) Coin Nedir? | Yorum | Geleceği ve Toplam Arz

Kripto para birimleri 2021 yılı itibari ile oldukça fazla ilgi odağı olmuş durumdalar. Pandemi sonrası Bitcoin ve alt coinlere olan ilgi çığ gibi büyürken kripto para endüstrisi hızla büyümeye devam ediyor. Alt coin grubuna her geçen gün yeni bir proje ve bu projje ait kripto para birimi ekleniyor.

Yatırımcılar bu yeni alt coinler hakkında internette araştırma yaparken ciddi kaynak sıkıntısı yaşıyorlar. Kripto para incelemeleri ile alt coin projeleri hakkında ziyaretçilerimizi daha hızlı bilgiye ulaşma konusunda destekliyoruz.

Bu yazımızda internette hakkında çok az bilgi bulunan Spores Network ve SPO coin hakkında bilgilere yer vereceğiz. Kripto paralar bölümünden diğer alt coinler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Spores Network (SPO) Coin Nedir?

Spores Network, yaratıcı Endüstriler için çok zincirli birlikte çalışabilir bir NFT pazarı ve DeFi protokolleri inşa ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Animasyon
  • Koleksiyon
  • Dijital Sanat Eserleri
  • Moda
  • Oyun
  • Spor Kartları.

Spores Network kurucuları, fiziksel ve dijital yaşamlarımızı yaşama, sahip olma, paylaşma ile ilgili düşünce ve davranışlarımızda devrim yaratacak dijital bir metaverse inşa edildiğine derinden inanıyor. Kripto, iki heyecan verici ve nihai iki yolu mümkün kılar. Mülkiyetin merkezsizleştirilmesi ve sermayenin sürtünmesiz yeniden dağılımı. Spores, yaratıcıları hayatlarının çalışmalarını yaratma, değiş tokuş etme ve iletme konusunda güçlendirmeyi amaçlıyor. 

SPO, sahiplerin, Spores platformunun gelecekteki özelliklerini ve/veya parametrelerini belirlemek için zincir üstü yönetişim tekliflerini önermelerine ve oylamalarına izin verecek ve oylama ağırlığı, bahis konusu tokenlerle orantılı olarak hesaplanacak (oy hakkı yalnızca özelliklerin oylanmasıyla sınırlıdır).

Spores platformu; SPO sahiplerine, Şirketin, iştiraklerinin veya varlıklarının işletilmesi ve yönetimi veya bu varlıkların token sahiplerine verilmesi konusunda oy kullanma hakkı vermez ve bu kuruluşlardan herhangi birinde herhangi bir öz sermaye payı teşkil etmez veya herhangi bir toplu yatırım planı ve düzenlemenin herhangi bir ortak girişim veya ortaklık biçimi olması amaçlanmamıştır. Temel platform para birimi olarak SPO, entegre üçüncü taraf DeFi protokolleri ile çeşitli etkileşimlere katılmak için kullanılabilir, bu protokollere katılmak ve bu tür katılım için teşvikler almak. Platform ücretlerinin ödenmesi için SPO kullanımı, bir kullanıcıya indirimli ücretler hakkı verir. 

SPO Coin Toplam Arz

SPO coin maksimum ve toplam arz sınırı 5.000.000.000 SPO token’dir. Dolaşımda şuan için 629.000.000 SPO token bulunmaktadır. Bu miktar maksimum arz limitine ulaşılana kadar takvime uygun olarak belirli periyotlarda arttırılacaktır.

SPO Coin Nasıl Alınır?

SPO Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...