İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Spores Network (SPO) Coin Nedir? | Yorum | Geleceği ve Toplam Arz

Kripto para birimleri 2021 yılı itibari ile oldukça fazla ilgi odağı olmuş durumdalar. Pandemi sonrası Bitcoin ve alt coinlere olan ilgi çığ gibi büyürken kripto para endüstrisi hızla büyümeye devam ediyor. Alt coin grubuna her geçen gün yeni bir proje ve bu projje ait kripto para birimi ekleniyor.

Yatırımcılar bu yeni alt coinler hakkında internette araştırma yaparken ciddi kaynak sıkıntısı yaşıyorlar. Kripto para incelemeleri ile alt coin projeleri hakkında ziyaretçilerimizi daha hızlı bilgiye ulaşma konusunda destekliyoruz.

Bu yazımızda internette hakkında çok az bilgi bulunan Spores Network ve SPO coin hakkında bilgilere yer vereceğiz. Kripto paralar bölümünden diğer alt coinler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Spores Network (SPO) Coin Nedir?

Spores Network, yaratıcı Endüstriler için çok zincirli birlikte çalışabilir bir NFT pazarı ve DeFi protokolleri inşa ediyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Animasyon
  • Koleksiyon
  • Dijital Sanat Eserleri
  • Moda
  • Oyun
  • Spor Kartları.

Spores Network kurucuları, fiziksel ve dijital yaşamlarımızı yaşama, sahip olma, paylaşma ile ilgili düşünce ve davranışlarımızda devrim yaratacak dijital bir metaverse inşa edildiğine derinden inanıyor. Kripto, iki heyecan verici ve nihai iki yolu mümkün kılar. Mülkiyetin merkezsizleştirilmesi ve sermayenin sürtünmesiz yeniden dağılımı. Spores, yaratıcıları hayatlarının çalışmalarını yaratma, değiş tokuş etme ve iletme konusunda güçlendirmeyi amaçlıyor. 

SPO, sahiplerin, Spores platformunun gelecekteki özelliklerini ve/veya parametrelerini belirlemek için zincir üstü yönetişim tekliflerini önermelerine ve oylamalarına izin verecek ve oylama ağırlığı, bahis konusu tokenlerle orantılı olarak hesaplanacak (oy hakkı yalnızca özelliklerin oylanmasıyla sınırlıdır).

Spores platformu; SPO sahiplerine, Şirketin, iştiraklerinin veya varlıklarının işletilmesi ve yönetimi veya bu varlıkların token sahiplerine verilmesi konusunda oy kullanma hakkı vermez ve bu kuruluşlardan herhangi birinde herhangi bir öz sermaye payı teşkil etmez veya herhangi bir toplu yatırım planı ve düzenlemenin herhangi bir ortak girişim veya ortaklık biçimi olması amaçlanmamıştır. Temel platform para birimi olarak SPO, entegre üçüncü taraf DeFi protokolleri ile çeşitli etkileşimlere katılmak için kullanılabilir, bu protokollere katılmak ve bu tür katılım için teşvikler almak. Platform ücretlerinin ödenmesi için SPO kullanımı, bir kullanıcıya indirimli ücretler hakkı verir. 

SPO Coin Toplam Arz

SPO coin maksimum ve toplam arz sınırı 5.000.000.000 SPO token’dir. Dolaşımda şuan için 629.000.000 SPO token bulunmaktadır. Bu miktar maksimum arz limitine ulaşılana kadar takvime uygun olarak belirli periyotlarda arttırılacaktır.

SPO Coin Nasıl Alınır?

SPO Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...