İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SPUME Coin Nedir? | SPUME Coin Hakkında Bilgiler ve Yorum

Spume, fiziksel ve dijital varlıkların değiştirilemez tokenizasyonunu kolaylaştıran ve komisyoncuları, bankaları ve diğer merkezi otoriteleri bireylerin işlemlerini ve mülklerini haksız yere vergilendirmekten alıkoyan, topluluk tarafından yönetilen, sahibine ait bir NFT pazarıdır.

Spume Projesi Nedir?

Spume projesi doğası gereği iddialı. Yeni bir sektöre öncülük ediyor ve dikkatli planlama gerektiren dönüşümsel bir şey sunuyor. 

Bir pazar yerinin öncelikle gayrimenkul, dijital lisanslama ve sanat eserlerinin tokenizasyonuna ve ticaretine odaklanması anormal görünebilir. Ancak gerçekte, her üç öğe de birkaç ortak temel temayı takip eder. Bunlar, bireylerin mülkiyetinden yararlanılan endüstrilerdir, hepsi blok zincirinde tokenizasyondan yararlanabilir ve hepsi bireylerin sahip olduğu mülkleri içerir.  

Bu üç tema, Spume projesinin özüdür. Bitcoin ve çağdaşları, merkezi aktörleri ademi merkezileştirmek, anonimleştirmek ve aracısız hale getirmek için tasarlandı. Tüm kıyaslama temalarımızı kapsayan herhangi bir sahiplik transfer sisteminin mevcut durumu, blok zincirin tüm amacı olan bu ilk çabalardan yoksundur veya bunları ortadan kaldırır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Spume sadece bir pazar yeri değildir; blok zincirindeki dijital ve fiziksel varlıkları, blok zincirinin uygulamayı amaçladığı orijinal avantajları kullanacak şekilde transfer etmek için yapılan değişimdir. Sahibine aittir ve topluluk tarafından yönetilir. Merkezi olmayan ve merkezi kontrolden etkilenmez.

SPUME Coin Nedir?

SPUME coin, platformun yerel yönetişim belirtecidir. Bir Token sahibinin yönetimde oy kullanmaya hak kazanabilmesi için, SPUME tokenlerini spume.io aracılığıyla stake etmeleri gerekir. Gelir bölümünde belirtildiği gibi, SPUME belirteçlerini stake etmek, Spume Marketplace’in gelirinde paylaşmalarını da sağlar.

SPUME Coin Bilgileri

SPUME Coin Nasıl Alınır?

SPUME ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, SPUME ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SPUME coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...