İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SQUAD Coin Nedir? | Superpower Squad Nedir? | Yol Haritası

Superpower Squad, blockchain teknolojisi ile oluşturulmuş süper kahraman temalı bir eSpor mobil oyunudur. Oyun oynanabilirlik odaklı olup MOBA, RPG, Roguelike gibi unsurlar ve sosyal özellikler ile tasarlanmıştır. Oyuncular, savaş donanımlarını optimize etmek için 26 benzersiz kahraman, 48 silah, çeşitli görünümler ve süs eşyaları ile seçilebilir. Oyun, oyuncuları performanslarını hak eden ödüller kazanmak için becerilerini tek başlarına veya bir ekiple birlikte uygulamaya davet ediyor.

Bir e-postadan cüzdana çözümü ve bir Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik (UGC) aracıyla entegre edilen oyun, web2 oyuncuları için öğrenme maliyetini de düşürür ve optimum bir web3 oyun deneyimi sağlamak için topluluk odaklı bir pazar yeri oluşturur.

Superpower Squad Tasarım İlkeleri

Tutkulu oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından 2019 yılında başlatılan Superpower Squad, yüksek kaliteli oynanış ve benzersiz şirket içi içerikle geleneksel mobil oyun pazarına meydan okumak için oluşturulmuş iddialı bir oyundu. Klasik masallardan ve dünya kültürlerinden ilham alan ekip, her oyuncuda bir süper kahraman hikayesi yaratmayı ve bilinmeyenle savaşmak için gürültülü mangalar toplamayı amaçlıyor.

2021’de tasarım stüdyosu, varlık şeffaflığı ve ademi merkeziyetçilik olasılığını gerçekleştirmek için yerel kripto ortaklarıyla bir araya geldi. İki takımın değerleri hizalanırken Superpower Squad, Web3 oyun endüstrisinde devrim yaratma misyonunu üstleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

İlk zorluk, sektördeki azalan güveni değiştirmekti. GameFi kavramı var olduğundan beri, birçok oyun ağırlıklı olarak “Fi” yönüne odaklandı. Ekip, genellikle dikkatsiz bir oyun ekonomisiyle birlikte geldiği için oyunu GameFi etiketiyle özdeşleştirmekte tereddüt ediyor. Ekibin inandığı gibi, iyi bir GameFi ürünü, “Oyun”un “Fi”den önce geldiği kendi türünü takip etmelidir.

Bu inançla ekip, oyunu, oyuncuları blockchain teknolojisinden yararlanırken geleneksel oyun kültürünü benimsemeye teşvik eden topluluk odaklı ilkelerle tasarladı. Web2 oyun uzun süredir sayısal varlıklar kavramına sahiptir: oyuncular varlıkları keşfeder veya yaratır, küratörlüğünü yapar ve piyasada serbestçe takas eder. Soru, blockchain teknolojisinin tüm potansiyelinin bir excel oyunuyla nasıl birleştirileceğidir.

Blockchain teknolojisine baktığımızda, varlıkların dijital mülkiyeti tamamen somutlaştırabileceğini anlıyoruz. Oyuncular, tüm dijital varlıkları NFT’ler olarak biçimlendirerek, her bir varlığın ve kombinasyonlarının benzersizliğine tam olarak sahip olabilir. Ayrıca, oyuncular bu varlıkları kendileri oluşturabildiklerinde, örneğin Minecraft’ta özel haritalar oluşturabildiklerinde, topluluk, yaratıcı değerleri tanıyan aktif bir pazara daha fazla yönlendirilir.

İkinci zorluk, daha fazla oyuncuyu işe almaktı. Ekip, Web3 oyununun pazar olmasının yanı sıra, aydınlanmanın kendilerinin de deneyimlediği gibi, blockchain değerlerinin daha geniş oyun alanına uygulanmasını öngörüyor. Geleneksel oyuncuların katılımını sağlamak için ekip, ödül mekanizmasını bir geçiş oyunu kadar yakından tasarlarken geri ödemeyi maliyete duyarlı tutar.

Bunun da ötesinde, kripto ekibi, kripto varlıklarını zahmetsizce depolamak ve dağıtmak için yenilikçi bir teknoloji geliştirdi. Blockchain kavramı, web2 kullanıcılarının çoğu için kafa karıştırıcı olabilir. Bilgide biraz rahatlama olmadan, geleneksel oyuncular, oyunu deneyimlemeden önce teknolojiye uyum sağlamakta zorlanabilirler. Zincir üstü eylemlerin bir arayüz gömülmesi, kaçınılmaz olarak korkunun çözümü haline gelir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Superpower Squad Kurucuları ve Takım

Superpower Squad ekibi, 31’i hem oyun hem de kripto endüstrilerinden deneyimli Geliştiriciler ve Topluluk, Pazarlama ve İş Geliştirme bölümlerinden 11 olmak üzere 42 üyeden oluşuyor. CTO Pony Zhang ile birlikte geliştiriciler, her biri oyun üretiminde 10 yıllık deneyime sahip olan 6 yıl boyunca birlikte çalıştı.

CEO Gregory Gopman

Greg bir teknoloji girişimcisidir ve projelerin jeton başlatmasına ve Web3’te kazanmasına yardımcı olduğu bir danışmanlık şirketi yürütmektedir. 15 yıl startuplarda çalıştı, 10 yıl Silikon Vadisi’nde ve 5 yıl kripto şirketleri kurdu. Akash Network, AngelHack’in ortak kurucusu ve Kadena gibi projelerin yeni zirvelere ulaşmasına yardım etmesiyle tanınır.

CTO – Midilli Zhang

Pony, önde gelen uluslararası çevrimiçi oyun geliştiricisi Seasun’da yapımcıydı ve MMORPG JX Online 3’ün üretim ve operasyonunu yönetti. Çiang Hun. Gündelik oyun yapımları üzerinde çalıştıktan sonra, çeşitli web ve mobil oyunlar üreten ve uluslararası girişim desteğini çeken kendi oyun şirketini kurdu.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Superpower Squad Yol Haritası

2021 1Ç

Oyun Motoru Tamamlandı

Oyun Sanatı Tasarımı Tamamlandı

2021 2.Çeyrek

Kahraman Tasarımı Tamamlandı

Advertisement. Scroll to continue reading.

Savaş Haritaları Tasarlandı Tamamlandı

Alfa Demosu Tamamlandı

2021 3. Çeyrek

Görevler, Ekipler ve Skor Tabloları Tamamlandı

Skor tabloları Tamamlandı

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun Modu: Mücevher Savaşı Tamamlandı

2021 4. Çeyrek

Görevler ve Sıralama Sistemi Tamamlandı

Web3 cüzdan ve NFT entegrasyonları Tamamlandı

2022 1Ç

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun Modu: Battle Royal Tamamlandı

Arkadaş/ Sosyal işlevler Tamamlandı

Web Sitesi Lansmanı Tamamlandı

SPS Sosyal Medya Lansmanı Tamamlandı

2022 Q2

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun Modu: Ölüm Maçı Tamamlandı

Kadrolar / Klanlar Lansmanı Tamamlandı

iOS ve Android Beta v1 Lansmanı Tamamlandı

2022 3. Çeyrek

iOS ve Android Beta v2 Lansmanı Tamamlandı

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun Modu: Zombi Hayatta Kalma Tamamlandı

Bağış Toplama Başlıyor Tamamlandı

2022 4. Çeyrek

NFT Pazar Yeri Lansmanı Tamamlandı

Web3 Gözetim Cüzdanı Lansmanı Tamamlandı

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tam Oyun Lansmanı Tamamlandı

TGE ve IDO Başlatma Çubuğu Tamamlandı

2023 Q1

Silah Sistemi Lansmanı Tamamlandı

Reklam Kampanyalarına Başlayın

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulama Yan Zinciri

2023 Q2

Matchplay Turnuvaları Lansmanı

Mangalar / Klanlar Başlatıldı

Seri A Büyüme Kaynak Yaratma

Advertisement. Scroll to continue reading.

2023 3. Çeyrek

Ev Sistemi

Seyirci Modu ve Bahis Başlatma

2023 4. Çeyrek

UGC Modu Başlatma

Advertisement. Scroll to continue reading.

SQUAD Coin Nedir?

Superpower Squad’ın genel ekonomik modeline çift jetonlu bir model uygulanacaktır. Yönetim belirteci olarak $SQUAD ve oyun içi belirteç olarak $ECG. SQUAD, toplam maksimum 1.000.000.000 jetonla Superpower Squad’ın yönetişim jetonudur.

SQUAD Coin Bilgileri

SQUAD Coin Nasıl Alınır?

SQUAD ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve KuCoin‘dir. İşlem çiftleri, SQUAD ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SQUAD coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...