İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SRT Coin Nedir? | Smart Reward Token: Akıllı Ödül Belirteci

Teşvik olarak sağlanan SRT (Akıllı Ödül Belirteci), ortak perakende mağazaları aracılığıyla çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalarda kullanılabilecek şekilde geliştirilecektir.

Ekip, Kore’den başlayarak, finansal altyapının gelişmiş ülkeler düzeyinde gelişmediği Güneydoğu Asya pazarına ödeme işine geçmek istiyor.

Yukarıdaki misyonu gerçekleştirmek için güçlü ortaklarla çalışmak gereklidir ve Smart Rewards Token Platformu gelecek vaat eden bir ortak olan DANBI KOREA’yı imzaladı. DANBI, Kore’de çevrimdışı mağaza tabanlı bir WIFI reklam platformu olan ‘AD.Fi’ ve bir sipariş ödeme hizmeti olan ‘Order.Fi’ işletmektedir. 5 yıldır faaliyet gösteren DANBI, yaklaşık 5.000 mağazada ayda ortalama 1,5 milyon görüntüleme elde etmekle kalmamış, aynı zamanda Vietnam, Endonezya ve Amerika Birleşik Devletleri pazarı için yeni hizmetler hazırlamaktadır. Kore hükümetinden bir TIPS şirketi olarak seçilen DANBI, teknolojisini ve iş potansiyelini iç pazarda kanıtlamıştır ve Smart Reward Token Platformunun kilit ortağı rolündedir.

Ayrıca, sağlıklı bir ortak ekosistemi oluşturulması için DANBI dışındaki tüm ortaklar Smart Rewards Token platformuna katılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

SRT Coin Kullanımı

Akıllı ödül belirteçlerinin (SRT) verilmesi, akıllı bir ödül belirteci platformunun geliştirilmesi ve buna dayalı bir ekosistem oluşturulması içindir. Bu projenin destekçileri kripto para göndererek token oluşturma etkinliğine katılabilirler. Katılımcılara ödenecek tokenlerin döviz kuru, resmi token ihracından önce akıllı ödül token platformu iletişim kanalları (web sitesi, messenger, SNS vb.) aracılığıyla duyurulacaktır.

Çıkarılacak toplam token sayısının 888 milyon olması bekleniyor ve çıkarılacak toplam tokenlerin %25’i, token oluşturma etkinliği sırasında özel satışa katılanlara ödenecektir.

SRT Coin Bilgileri

SRT Coin Nasıl Alınır?

SRT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC, Hotcoin Global ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, SRT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SRT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...