İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

STEPG Coin Nedir? | STEPG Coin Hakkında Bilgiler | STEPG.App

STEPG, solana ekosistemi üzerine kurulan Move-to-Earn projesidir. Bu Web3 uygulaması, spor ayakkabı veya egzersiz tutkunlarının kendi adımlarından yararlanabileceği sosyalleşme, sağlık ve para kazanma öğelerini birleştirir.

STEPG Nasıl Kullanılır?

  1. SUPE satın alın
  2. En Sevdiğiniz Spor Ayakkabıları Satın Alın
  3. Uygulamayı indirin ve her gün egzersiz yaparak para kazanın!

Her gün egzersiz yaparsanız, mutlu canlılık ile ödüllendirileceksiniz ve 100 gün boyunca birikmiş mutlu canlılığın değişiminden elde edilen U standart geliri, ilk U tabanlı spor ayakkabı satın alma miktarıdır.

STEPG Coin Nedir?

STEPG, STEPG spor kazanç uygulamasının platform jetonudur. Likidite havuzuna giren ilk 1 milyar jeton dışında, ön madencilik yoktur ve %100’ü kullanıcıya aittir.

  • STEPG çıktı mekanizması: Mevcut STEPG çıktı yöntemi, yalnızca STEPG Sports Kazanç Uygulamasındaki çeşitli işlevlerin çıktısının yanı sıra mutlu canlılık alışverişi yoluyla çıkarılabilir.
  • STEPG imha mekanizması: Her zincir üstü işlem, imha için doğrudan kara deliğe aktarılan işlem ücretinin binde birine sahiptir. STEPG Sports Kazanma Uygulamasında tüketilen tüm STEPG, doğrudan yok edilecek ve kara deliğe girilecektir.

STEPG Coin Bilgileri

STEPG Coin Nasıl Alınır?

STEPG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, STEPG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla STEPG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...