İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

STEPG Coin Nedir? | STEPG Coin Hakkında Bilgiler | STEPG.App

STEPG, solana ekosistemi üzerine kurulan Move-to-Earn projesidir. Bu Web3 uygulaması, spor ayakkabı veya egzersiz tutkunlarının kendi adımlarından yararlanabileceği sosyalleşme, sağlık ve para kazanma öğelerini birleştirir.

STEPG Nasıl Kullanılır?

  1. SUPE satın alın
  2. En Sevdiğiniz Spor Ayakkabıları Satın Alın
  3. Uygulamayı indirin ve her gün egzersiz yaparak para kazanın!

Her gün egzersiz yaparsanız, mutlu canlılık ile ödüllendirileceksiniz ve 100 gün boyunca birikmiş mutlu canlılığın değişiminden elde edilen U standart geliri, ilk U tabanlı spor ayakkabı satın alma miktarıdır.

STEPG Coin Nedir?

STEPG, STEPG spor kazanç uygulamasının platform jetonudur. Likidite havuzuna giren ilk 1 milyar jeton dışında, ön madencilik yoktur ve %100’ü kullanıcıya aittir.

  • STEPG çıktı mekanizması: Mevcut STEPG çıktı yöntemi, yalnızca STEPG Sports Kazanç Uygulamasındaki çeşitli işlevlerin çıktısının yanı sıra mutlu canlılık alışverişi yoluyla çıkarılabilir.
  • STEPG imha mekanizması: Her zincir üstü işlem, imha için doğrudan kara deliğe aktarılan işlem ücretinin binde birine sahiptir. STEPG Sports Kazanma Uygulamasında tüketilen tüm STEPG, doğrudan yok edilecek ve kara deliğe girilecektir.

STEPG Coin Bilgileri

STEPG Coin Nasıl Alınır?

STEPG ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, STEPG ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla STEPG coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...