İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sukhavati (SKT) coin nedir? | Sukhavati Ağ Çözümleri

Ekonomi dinamik bir süreçtir ve dünyanın almış aldığı yöne göre sürekli değişen ve gelişen bir kavramdır. Teknoloji ile ekonomi birbirleri ile iç içe geçmiş oldukça etkileşimli iki noktadır. Son dönemlerde teknolojik gelişmeler ve yeniliklerin hayata sunmuş olduğu özelliklerden biri de sanal para birimleri ile ilgidir. Nakit paranın önemi gün geçtikçe kaybolmakta ve itibari para birimlerinin yerine yeni seçenekler ortaya çıkmaktadır.

Kripto para birimleri son dönemlerde dünya üzerinde popülerlik kazanmaktadır. Dünyanın dijital ortamlara kaymaya başlamasıyla bu tarz yeniliklerin gelmesi de kaçınılmazdır. Kripto paralarla da daha önce para ile yapılacak olan tüm işlemler oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada, ortaya çıkan Sukhavati coin de insanlara yeni bir soluk getirmektedir.

Sukhavati (SKT) coin ne işe yarar?

Sukhavati şirketinin hizmet verdiği alan veri depolama sektörü üzerindedir. Firmanın sunmuş olduğu hizmet içerisinde merkezi bulunmayan bir depolama sistemi bulunmaktadır. Bu depolama sistemi günümüzde oldukça popüler olan bulut uygulamalarına göre farklı avantajlar getirmektedir. Bu tarz depolama sistemleri, daha düşük maliyetlerle daha fazla depolama alanı sunabilmektedir. Skt coin ise bu noktada, hizmet içerisinde kullanılabilecek bir para birimi olarak karşımıza çıkar.

Düşük tüketimler ön plana konularak, verilen hizmet sayesinde daha verimli ve çevreye karşı duyarlı bir çalışma ortaya konmaktadır. Coin üzerinde yoğunlaşacak olursak firmanın çıkarmış olduğu bu para birimi ön satışa yeni çıkmıştır. Bu ön satış sayesinde, coin piyasaya çıkmadan sahip olabilirsiniz veyahut piyasalara düştükten sonra alım hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz coinler, özellikle firmanın vermiş olduğu hizmetler içerisinde aktif olarak kullanılmaktadır.

Ödeme sistemlerinde bu tarz kripto paraların kullanılması daha öncesinde karşılaşılan birçok sistem açığının ortadan kalkmasına yardımcı olunmaktadır. Bu sorunlar arasından en çok rastlanan ise aynı paranın birden fazla harcanabilme durumudur. Benzer sorunların ortadan kaldırılmasında bankalar kullanılmaktadır. Bankalar da doğrudan verimsizlik ve ekstra masrafların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Öte yandan, kripto paraların sağlamış olduğu merkeziyetsizlik sayesinde masraflardan ve harcamalardan kaçınarak bu kontrol sağlanmış olacaktır.

Sukhavati Network Nedir?

Sukhavati Network adı altında hizmet sağlayan firma günümüzde depolama sektöründe öncü olan firmalara karşı bir alternatif olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Firma hizmetlerine başladığı günden bu yana misyonu olarak merkezi olmayan bir bulut ekosistemi inşa etmeyi planlamıştır ve bu yolda uzman bir ekiple devam etmektedir. Aynı zamanda verdikleri hizmetleri dinamik bir şekilde güncelleyip son teknolojiye ayak uydurmaktadırlar.

Skt coin üzerinde detaylı bilgi vermek gerekirse, skt toplam arz güncel olarak bilinmemektedir. Yeni ön satışa sunulan ve piyasalarda henüz yer almayan bu coin hakkında bir projeksiyon yapmak gerekirse, geleceği bulunan ve kişilere sundukları projeler ve imkanlar dahilinde oldukça değerli olabilecek bir kripto para birimidir.

SKT Coin Nasıl Alınır?

SKT coin, şuan için Gate.io, ZT ve MEXC borsalarında listelenmiştir. Maksimum arz bilgisi henüz verilmemiştir.

1 Comment

1 Comment

  1. Mevlüt

    Ağustos 22, 2021 at 11:58 am

    Skt coin madenciliği yapılıyor mu? Yani direk üretilmiş bir coin mi yoksa ödül programı mı var?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Metaverse, Facebook ve Microsoft’un her ikisinin de iddialarını paylaştığı son zamanların en sıcak konularından bir tanesi oldu. Metaverse nedir? Örneklerini ne zaman göreceğiz? Yazar Neal Stephenson, ilk kez gerçekçi 3B binalarda...

Kripto Para

Lunar, kripto ile arayüz oluşturma şeklimizde devrim yaratmayı amaçlayan bir DeFi ekosistemidir. Lunar, sadece bir mem belirteci değildir. Lunar ekosisteminin bugüne kadarki en başarılı...

Kripto Para

GamesPad, perakende alıcılara en güçlü kripto oyun projeleri tarafından inşa edilen geleceğe yatırım yapmaları için eşit fırsatlar sağlayan, merkezi olmayan bir VC, çok zincirli...

Kripto Para

2018’de Forbes listesindeki milyarder Mikhail Prokhorov tarafından kurulan Sensorium, bugün dijital iletişim ve eğlenceyi geleceğe taşıyor. Mikhail Prokhorov, sanal gerçeklik ve yapay zeka teknolojilerinin birleşiminin insanın...