İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Sukhavati (SKT) coin nedir? | Sukhavati Ağ Çözümleri

Ekonomi dinamik bir süreçtir ve dünyanın almış aldığı yöne göre sürekli değişen ve gelişen bir kavramdır. Teknoloji ile ekonomi birbirleri ile iç içe geçmiş oldukça etkileşimli iki noktadır. Son dönemlerde teknolojik gelişmeler ve yeniliklerin hayata sunmuş olduğu özelliklerden biri de sanal para birimleri ile ilgidir. Nakit paranın önemi gün geçtikçe kaybolmakta ve itibari para birimlerinin yerine yeni seçenekler ortaya çıkmaktadır.

Kripto para birimleri son dönemlerde dünya üzerinde popülerlik kazanmaktadır. Dünyanın dijital ortamlara kaymaya başlamasıyla bu tarz yeniliklerin gelmesi de kaçınılmazdır. Kripto paralarla da daha önce para ile yapılacak olan tüm işlemler oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu noktada, ortaya çıkan Sukhavati coin de insanlara yeni bir soluk getirmektedir.

Sukhavati (SKT) Coin Ne İşe Yarar?

Sukhavati şirketinin hizmet verdiği alan veri depolama sektörü üzerindedir. Firmanın sunmuş olduğu hizmet içerisinde merkezi bulunmayan bir depolama sistemi bulunmaktadır. Bu depolama sistemi günümüzde oldukça popüler olan bulut uygulamalarına göre farklı avantajlar getirmektedir. Bu tarz depolama sistemleri, daha düşük maliyetlerle daha fazla depolama alanı sunabilmektedir. Skt coin ise bu noktada, hizmet içerisinde kullanılabilecek bir para birimi olarak karşımıza çıkar.

Düşük tüketimler ön plana konularak, verilen hizmet sayesinde daha verimli ve çevreye karşı duyarlı bir çalışma ortaya konmaktadır. Coin üzerinde yoğunlaşacak olursak firmanın çıkarmış olduğu bu para birimi ön satışa yeni çıkmıştır. Bu ön satış sayesinde, coin piyasaya çıkmadan sahip olabilirsiniz veyahut piyasalara düştükten sonra alım hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Bu tarz coinler, özellikle firmanın vermiş olduğu hizmetler içerisinde aktif olarak kullanılmaktadır.

Ödeme sistemlerinde bu tarz kripto paraların kullanılması daha öncesinde karşılaşılan birçok sistem açığının ortadan kalkmasına yardımcı olunmaktadır. Bu sorunlar arasından en çok rastlanan ise aynı paranın birden fazla harcanabilme durumudur. Benzer sorunların ortadan kaldırılmasında bankalar kullanılmaktadır. Bankalar da doğrudan verimsizlik ve ekstra masrafların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Öte yandan, kripto paraların sağlamış olduğu merkeziyetsizlik sayesinde masraflardan ve harcamalardan kaçınarak bu kontrol sağlanmış olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sukhavati Network Nedir?

Sukhavati Network adı altında hizmet sağlayan firma günümüzde depolama sektöründe öncü olan firmalara karşı bir alternatif olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Firma hizmetlerine başladığı günden bu yana misyonu olarak merkezi olmayan bir bulut ekosistemi inşa etmeyi planlamıştır ve bu yolda uzman bir ekiple devam etmektedir. Aynı zamanda verdikleri hizmetleri dinamik bir şekilde güncelleyip son teknolojiye ayak uydurmaktadırlar.

Skt coin üzerinde detaylı bilgi vermek gerekirse, skt toplam arz güncel olarak bilinmemektedir. Yeni ön satışa sunulan ve piyasalarda henüz yer almayan bu coin hakkında bir projeksiyon yapmak gerekirse, geleceği bulunan ve kişilere sundukları projeler ve imkanlar dahilinde oldukça değerli olabilecek bir kripto para birimidir.

SKT Coin Bilgileri

SKT Coin Nasıl Alınır?

SKT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC, ZT ve Hotbit’dir. İşlem çiftleri, SKT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla SKT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Mevlüt

    Ağustos 22, 2021 at 11:58 am

    Skt coin madenciliği yapılıyor mu? Yani direk üretilmiş bir coin mi yoksa ödül programı mı var?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...