İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

SUPE Coin Nedir? | SUPE Infinity Nedir? | SUPE Coin Hakkında Bilgiler

Gate.io borsası tarafından listeye eklenen SUPE Infinity hakkında yorum, bilgi ve haberleri bu yazımızda sizlere aktaracağız. Kripto para ve oyna-kazan projeleri artık oldukça aşina olduğumuz bir kavram haline geldi. İlk olarak Axie Infinity ile adından söz ettiren ve oldukça popüler hale gelen oyna-kazan projeleri her geçen gün artmaya devam ediyor.

NFT oyunları blockchain endüstrisinde kritik öneme sahiptir. Ancak küresel pazarda deneyimli ekipler tarafından yönlendirilirlerse ve sarsılmaz bir çaba gösterirlerse rekabet edebilirler. Supe Infinity’deki geniş ekip, platformun yapımını ve işleyişini tamamlamak için her türlü çabayı göstermektedir. Uzun vadeli hedefleri Supe Infinity’yi merkezden uzaklaştırmak ve onu birinci sınıf bir DAO NFT oyun merkezi yapmaktır. Merkezi ekip geliştirme, çalıştırma ve yayınlama ile başlayıp yüzde 100 merkezi olmayan bir DAO ile sona eren bu, Supe Infinity’nin birinci sınıf bir NFT oyun merkezi olma yolundaki nihai yoludur.

SUPE Nedir?

Supe Infinity, herkesin yetenekli oyun ve Supe Infinity ekosistemine katkılar yoluyla SUPE jetonları kazanabileceği Axie Infinity’den ilham alan bir evrendir. Sonsuz oyun dünyasında bir oyun çıkarmak isteyen herkesin işbirliğini memnuniyetle karşılayan açık zincirli bir oyun platformudur. 

Yeni nesil SUPE temalı oyunlar oluşturan herhangi bir kullanıcı, SUPE Infinity kullanıcı tabanının kaynaklarından yararlanabilir. Blockchain teknolojisini ve interneti birleştiren çekirdek çerçevesi, gelecekteki oyunlara güç verecektir. 

SUPE, Game.com ile ortaklık kurdu ve her kullanıcıya harika bir kullanıcı deneyimi sağlamak için iki blok zinciri ve İnternet dünyasını birleştiren yeni, türünün tek örneği bir SUPE bağlama hesap sistemi sağladı. Başlangıçta her kullanıcıya, İnternet hesabı olarak hizmet veren bir @game.com e-posta adresi ve ayrıca dijital cüzdanlı bir blok zinciri hesabı verilir. Oyun yapımcıları, oyunun Ar-Ge modunu değiştirmeden veya yalnızca geleneksel tasarım ve teknolojiye güvenmeden eğlenceli ve heyecan verici oyunlar oluşturmak için Supe Infinity’yi kullanabilir ve aynı zamanda oyunun varlıklarını blok zincirinde satabilir. 

Supe Infinity, dünyadaki her eğlenceli ve popüler oyunun kendi evrenine erişmesini sağlamayı ve ardından blok zincirinden ve onun altında yatan teknik çerçeveden gelen fikirleri kullanarak onu tamamen yeni bir NFT oyunu olarak yeniden yaratmayı amaçlıyor.

SUPE Coin Nedir?

Supe Infinity’nin açık platformunda, tüm oyunlar, birincil itici güç olarak kullanılmasıyla SUPE belirteçlerinin en yüksek talebini ve kullanımını oluşturur. SUPE belirteci platforma güç veren bir yakıt gibidir. Supe token kazanmak için Supe Infinity’de herhangi bir oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca Supe Infinity’nin NFT Pazarında, NFT’nin bir kısmı küresel ilk satış alanı için ayrılmıştır ve NFT satın almak size Supe ödülleri kazandırır.

SUPE Coin Nasıl Alınır?

SUPE Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...