İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Tamadoge (TAMA) Coin Nedir? | TAMA Coin Hakkında Bilgiler

Tamadoge(TAMA), insanların birbirlerinin üzerine tırmanarak kullanacakları bir oyun sağlamak için havlayarak kapıdan çıkıyor, tüm zamanların en büyük hiper meme paralarından biri haline gelmeyi ve Oyna-Kazan alanının sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

Tamadoge herkese istedikleri köpekleri basma yeteneği verecek ve kullanıcıların her ay lider tablosunda zirveye çıkmak için Tamadoge NFT’lerini üretmelerine, eğitmelerine ve savaşmalarına izin verecek. Zamanla Oyna-Kazan fırsatları artırılmış gerçeklik deneyimlerini içerecek şekilde genişleyecek ve NFT’nizin Tamaverse’deki arkadaşlarıyla oynamasına izin verecek.

Tamadoge yalnızca Doge ekosisteminin geleceği değil, Oyna-Kazan’ın da geleceğidir.

NFTS: Tamadoge NFT’leri, Tamadoge ile kazanmanın en iyi yoludur! 21.100 koleksiyonun tamamı yakında piyasaya sürülecek. İlk Ultra Nadir koleksiyon 6 Ekim’de itibaren satışa sunuldu, daha fazlasını buradan öğrenin!

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun makinesi: Enter the Tamaverse’in ilk sürümünden başlayarak Tamadoge Arcade için büyük planlar var. İlk oyun hakkında daha fazla bilgiyi resmi sitede bulabilirsiniz.

Tamaverse: En iyi ekiplerden oluşan kurucu ekip, ortaklıklar kurmak ve yerel meta veri tabanı oluşturmakla meşgul. Blogumuzda ve sosyal ağlarımızda sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

TAMA Coin Nedir?

Tamadoge Simgesi (TAMA), tamaverse’in yerel simgesidir. Tamadoge oyunlarını oynamak, ödüller kazanmak ve tamadoge evcil hayvan mağazasından özel eşyalar satın almak için kullanabileceksiniz. 

TAMA Coin Bilgileri

TAMA Coin Nasıl Alınır?

TAMA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, OKX ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, TAMA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TAMA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...