İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Tamadoge (TAMA) Coin Nedir? | TAMA Coin Hakkında Bilgiler

Tamadoge(TAMA), insanların birbirlerinin üzerine tırmanarak kullanacakları bir oyun sağlamak için havlayarak kapıdan çıkıyor, tüm zamanların en büyük hiper meme paralarından biri haline gelmeyi ve Oyna-Kazan alanının sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

Tamadoge herkese istedikleri köpekleri basma yeteneği verecek ve kullanıcıların her ay lider tablosunda zirveye çıkmak için Tamadoge NFT’lerini üretmelerine, eğitmelerine ve savaşmalarına izin verecek. Zamanla Oyna-Kazan fırsatları artırılmış gerçeklik deneyimlerini içerecek şekilde genişleyecek ve NFT’nizin Tamaverse’deki arkadaşlarıyla oynamasına izin verecek.

Tamadoge yalnızca Doge ekosisteminin geleceği değil, Oyna-Kazan’ın da geleceğidir.

NFTS: Tamadoge NFT’leri, Tamadoge ile kazanmanın en iyi yoludur! 21.100 koleksiyonun tamamı yakında piyasaya sürülecek. İlk Ultra Nadir koleksiyon 6 Ekim’de itibaren satışa sunuldu, daha fazlasını buradan öğrenin!

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun makinesi: Enter the Tamaverse’in ilk sürümünden başlayarak Tamadoge Arcade için büyük planlar var. İlk oyun hakkında daha fazla bilgiyi resmi sitede bulabilirsiniz.

Tamaverse: En iyi ekiplerden oluşan kurucu ekip, ortaklıklar kurmak ve yerel meta veri tabanı oluşturmakla meşgul. Blogumuzda ve sosyal ağlarımızda sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.

TAMA Coin Nedir?

Tamadoge Simgesi (TAMA), tamaverse’in yerel simgesidir. Tamadoge oyunlarını oynamak, ödüller kazanmak ve tamadoge evcil hayvan mağazasından özel eşyalar satın almak için kullanabileceksiniz. 

TAMA Coin Bilgileri

TAMA Coin Nasıl Alınır?

TAMA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, OKX ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, TAMA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla TAMA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...