İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Telefon Demo Moddan Nasıl Çıkartılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Cep telefonları teşhirden satın alındığında zaman zaman içerisinde demo yüklü olabiliyor. Yada demo modu yanlışlıkla aktif edilmiş olabiliyor. Bu gibi durumlarda demo telefonlarda kısa bir süre ekran kullanılmadığında demo video devreye giriyor ve sürekli aktif olması can sıkıcı olabiliyor.

Teşhirde sergilenen cep telefonlarına bazen demo video yüklenir. Cihazı satın aldıysanız bu videodan kurtulmak için demo mod şifresine ihtiyacınız oalacaktır.

Şifreyi bilmiyor iseniz aşağıdaki yöntemleri deneyiniz;

→ Telefonun arama bölümünü açın

→ Buraya *#*#73556673#*#* ara deyin

→ Video kaybolmuş olacaktır.

Bu yöntem işinize yaramadı ise telefonunuza hard reset atmanız gerekiyor demektir. Aksi taktirde cihazının demo moddan çıkmayacaktır. Demo moddaki cihazlarda hard reset dışında güncelleme ve sürüm yenileme sorunu çözmemektedir. Cep telefonunu demo moda almadan önce iki kez düşünmekte yarar var 🙂

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar