İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Telefon saatleri otomatik ileri alındı | Şu an saat kaç 26 Mart 2017

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Şuan saat kaç sorusunun yanıtı yine kafaları karıştırdı. 26 Mart 2017 Pazar günü saatler Avrupa'da ileri alındı akıllı telefonlar kafaları karıştırdı. Kış saat uygulamasına biz geçmedğimiz için Türkiye'de saatler ileri alınmadı. Avrupa dün gece saatleri 1 saat ileri alarak yaz saatine geçti. Ancak Türkiye geçen yıl aldığı kararla sürekli yaz saati uygulamasında kalmıştı. Ancak akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler bu sabah yine kafaları karıştırdı.

Telefonlarında otomatik saat ayarı açık olanlar sabah güne bir saat ileride başladı.Sabah uyanıp da telefonlarındaki saati 1 saat ileride görenler 'Şuan saat kaç? Şuan saat kaç saatler ileri alındı mı?' sorularına yanıt aramaya başladı.

 

Güncel saat ayarlarınızı yapmak için sırası ile;

→ Ayarlar 

→ Saat ve Tarih

→ Saat dilimi olarak GTM +2 Orta Avrupa Yaz Saatini seçmeniz yeterli olacaktır.

 

Şuan saat kaç, saatler gene yanlış gösteriyor, saatler mı değişti, saatler bir saat ileri alındı, güncel saat ayarları nasıl yapılıyor, saat sorunu çözümü, saatlere ne oldu, şuan saat kaç, saatler neden değişti? Saatler ne zaman değişti, Saatim bir saat ileri gösteriyor, saat ayarları mı değişti, saat ayarlarını değiştirme, şuan saatim bir saat ilerde, saatler ne zaman değişti.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar