İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Telefona Gelen Mesajları Bilgisayardan Görme

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Cep telefonları iş hayatında sıkça kullanılmaya başlandıktan sonra özellikle mesaj üzerinden sipariş alan ve müşteri iletişimlerinde sms hattını kullanan firmalar için bilgisayardan SMS kullanımı zorunlu bir hal aldı. Peki telefona gelen kısa mesajlar bilgisayardan nasıl okunur?

Şuan için direk olarak cep telefonu bilgisayar entegrasyonu yapılamıyor cep telefonuna gelen SMS’leri bilgisayardan okumak için ek bir yazılım kullanmanız gerekiyor.

Telefona gelen mesajları bilgisayardan görmek için kullanabileceğiniz bir çok program bulunuyor. Bu makalemizde bilgisayarda kullanabileceğiniz sıkça tercih edilen sms okuma programlarından bahsedeceğiz.

Bilgisayardan SMS alma ve yanıtlama işlemlerinde çok sık kullanılan ve kullanıcı yorumları oldukça iyi olan MightyText programını tavsiye ediyoruz. MightyText programı sayesinde bilgisayarınızdan mesajları okuyabilir, yanıtlayabilir ve kategorilere ayırabilirsiniz.

MightyText Kurulumunu bağlantıdan yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar