İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Telefona Gelen Mesajları Bilgisayardan Görme

Cep telefonları iş hayatında sıkça kullanılmaya başlandıktan sonra özellikle mesaj üzerinden sipariş alan ve müşteri iletişimlerinde sms hattını kullanan firmalar için bilgisayardan SMS kullanımı zorunlu bir hal aldı. Peki telefona gelen kısa mesajlar bilgisayardan nasıl okunur?

Şuan için direk olarak cep telefonu bilgisayar entegrasyonu yapılamıyor cep telefonuna gelen SMS’leri bilgisayardan okumak için ek bir yazılım kullanmanız gerekiyor.

Telefona gelen mesajları bilgisayardan görmek için kullanabileceğiniz bir çok program bulunuyor. Bu makalemizde bilgisayarda kullanabileceğiniz sıkça tercih edilen sms okuma programlarından bahsedeceğiz.

Bilgisayardan SMS alma ve yanıtlama işlemlerinde çok sık kullanılan ve kullanıcı yorumları oldukça iyi olan MightyText programını tavsiye ediyoruz. MightyText programı sayesinde bilgisayarınızdan mesajları okuyabilir, yanıtlayabilir ve kategorilere ayırabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MightyText Kurulumunu bağlantıdan yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar