İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Telefonda Facebook Uygulaması Açılmıyor Sorunu Çözüm!

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Telefonda Facebook uygulaması açılmama sorunu neden kaynaklanıyor? Facebook uygulaması zaman zaman yanıt vermiyor peki ya bu sorun neden kaynaklanır? Facebook uygulamasını açtığınızda beyaz ekran görüyorsanız uygulama yanıt vermiyor demektir. Genellikle Android telefonlarda rastlanan Facebook uygulaması açılmıyor sorununun başlıca bir kaç sebebi olabilir. Bu sebepleri sizler için sıraladık öncelikli olarak telefonunuzun Facebook destekleyip desteklemediğini kontrol ediniz. Facebook dönem dönem bazı modellerden desteğini çekebiliyor.

Telefon Facebook mobil uygulamasını destekliyor ve açılmıyor ise aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

→ Telefonunuzun saat ve tarih ayarlarının güncel olduğundan emin olun

→ Facebook kritik bir güncelleme yaptı ise telefonunuzda güncellemenin olması gerekiyor. Güncellemeleri kontrol edin

→ Ayarlar / Uygulamalar / Facebook uygulamasını seçip Verileri Temizle seçeneği ile ön belleği temizleyin

→ Hala düzelmedi ise Facebook uygulamasını kaldırıp App Store yada Google Play Store’dan tekrar Facebook mobil uygulamasını yükleyin

Bu işlemler sonucunda Facebook uygulamasını kullanamıyorsanız. Android cihazlar için Android sanal makinesinde sıkıntı olabilir telefonunuza format atmayı denemelisiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar