İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Telefonum’un Ekranı Sarardı ne yapabilirim? Ekran sararma problemi nasıl çözülür?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

LG G2 serisi ile birlikte hayatımıza giren ekran sararma sorunu iPhone 7 modelinde de karşımıza çıktı. Gerçi iki cihazdaki ekran sarılık problemi birbirinden çok farklı yapıdadır. İlk zamanlar LG teknik servisi garantisi devam eden cihazlar için ekran sararma problemi olan telefonlara direk değişim verirken artık sadece ekran değişimi yapıyor. Telefon ekranının aşırı ısınması yada telefonun aşırı güç alması sonucunda ekran yanıkları oluşabiliyor. Bu ekran yanıkları dışarıdan bakıldığında ekran sararması olarak görülüyor.

Telefon ekranı genelde aşırı ısınmadan dolayı yanar “sararır”.

Aynı ekran sararma problemi Samsung cihazlarda da son zamanlarda sıkça duyuluyor. Samsung konu ile alakalı olarak kullanıcı hatası olmayan telefonların ekran değişimlerini yaparak müşteri memnuniyeti sağlama yöntemine gitmiş durumda.

Ancak cihazınızın garantisi dolduysa ürünü servise ücretli yaptırmaktan başka çareniz yok demektir.

Ekran sararması problemi yazılımsal olmadığından herhangi bir yazılım yüklemesi yada güncellemesi ile ekran sararması düzelmeyecektir.

Ekran sararma problemi servis dışında maalesef çözülmemektedir.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar