İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

The Graph (GRT) Coin Nedir? Yorum ve Haberler

Graph (GRT), blok zincirlerinden gelen verileri indekslemek ve sorgulamak için merkezi olmayan bir protokol olan The Graph’e güç veren bir Ethereum belirtecidir. Tıpkı Google’ın web’i indekslediği gibi, Grafik, Ethereum ve Filecoin gibi ağlardan blok zinciri verilerini indeksler. GRT coin geleceği var mı? GRT coin analizine devam ediyoruz.

Alt grafikler, dünyanın tüm kamuya açık bilgilerini küresel bir grafiğine dönüştürülebilir. Bu veriler dönüştürülebilir, organize edilebilir ve herhangi birinin sadece birkaç tuşa basarak sorgulaması için uygulamalar arasında paylaşılabilir.

Graph’den önce ekiplerin özel indeksleme sunucuları geliştirmesi ve çalıştırması gerekiyordu. Bu işlemler önemli mühendislik ve donanım kaynakları gerektiriyordu ve ademi merkeziyetçilik için gerekli olan önemli güvenlik özelliklerini engelliyordu.

Graph ağında tüm veriler doğrulanabilir bütünlük ile açık ağlarda saklanır ve işlenir. The Graph, bu verilerin sorgulanmasını hızlı, güvenilir ve güvenli hale getirir. Grt coin ne zaman çıktı?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Graph (GRT) Kurucuları Kimlerdir?

Graph ekibi, Ethereum Foundation, OpenZeppelin, Decentraland, Orchid, MuleSoft’tan, halka arz ve Salesforce, Puppet, Redhat ve Barclays tarafından satın alınmaya kadar giden profesyonelleri içeriyor.

Graph Benzersiz Kılan Nedir?

Grafik, güvenilir merkezi olmayan kamu altyapısını ana akım pazara getirmek için çalışıyor. The Graph Network’ün ekonomik güvenliğini ve sorgulanan verilerin bütünlüğünü sağlamak için katılımcılar Graph Token (GRT) kullanır. GRT, ağa dizin oluşturma ve iyileştirme hizmetleri sağlamak için Dizin Oluşturucular, Küratörler ve Temsilciler tarafından kilitlenen bir iş belirtecidir.

Dolaşımda Kaç Graph (GRT) Coin Var?

Mainnet lansmanındaki toplam GRT arzı, 1.245.666.867 GRT’lik başlangıç ​​dolaşımdaki arz ile 10 milyar token.

Graph (GRT) Coin Nereden Satın Alınır?

GRT 17.12.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir. Binance borsasına kayıt olarak hemen GRT alım satımına başlayabilirsiniz.

Graph (GRT) satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Grt Coin Web Site: thegraph.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar