İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance en son olarak Theta Fuel (TFUEL) ağını destekleyeceğini duyurdu. 24.05.2019 tarihinde TFUEL Coin Binance borsasında alım, satım ve takas işlemleri için halka açıldı.

Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Theta Fuel (TFUEL), blok zinciri teknolojisi ile sosyal ağlara ilgili olan kullanıcıların gücünün birleştirilmesi sonucu geliştirilen merkezi olmayan bir yeni nesil video dağıtım ve paylaşım ağıdır .

Başka bir deyişle, daha sonra DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamaların) bunun üzerine kurulmasına izin verecek olan, temelden dağıtılmış bir akış ağına güç vermek için kurulmuş açık kaynaklı bir protokoldür .

Bu uygulamaların daha sonra Tv, Filmler, eğitim, müzik, kurumsal konferans ve kişiler arası yayın akışı gibi ilkeleri içermesi bekleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sosyal ağların gücünden yararlanmak isteyen Theta Fuel geliştiricileri özellikle video platformlarının yaygınlaşması ve ilginin bu yöne kaymasının avantaj olduğunu açıklıyor.

BitTorrent (BTT) veya Celer (Celr) belirteçlerine yatırım yapma fırsatını kaçırmış olan yatırımcılar artık varlıklarını çeşitlendirmek için yeni bir fırsata sahip olacaklar.

TFUEL coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar