İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance en son olarak Theta Fuel (TFUEL) ağını destekleyeceğini duyurdu. 24.05.2019 tarihinde TFUEL Coin Binance borsasında alım, satım ve takas işlemleri için halka açıldı.

Theta Fuel (TFUEL) Coin Nedir?

Theta Fuel (TFUEL), blok zinciri teknolojisi ile sosyal ağlara ilgili olan kullanıcıların gücünün birleştirilmesi sonucu geliştirilen merkezi olmayan bir yeni nesil video dağıtım ve paylaşım ağıdır .

Başka bir deyişle, daha sonra DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamaların) bunun üzerine kurulmasına izin verecek olan, temelden dağıtılmış bir akış ağına güç vermek için kurulmuş açık kaynaklı bir protokoldür .

Bu uygulamaların daha sonra Tv, Filmler, eğitim, müzik, kurumsal konferans ve kişiler arası yayın akışı gibi ilkeleri içermesi bekleniyor.

Sosyal ağların gücünden yararlanmak isteyen Theta Fuel geliştiricileri özellikle video platformlarının yaygınlaşması ve ilginin bu yöne kaymasının avantaj olduğunu açıklıyor.

BitTorrent (BTT) veya Celer (Celr) belirteçlerine yatırım yapma fırsatını kaçırmış olan yatırımcılar artık varlıklarını çeşitlendirmek için yeni bir fırsata sahip olacaklar.

TFUEL coin almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar