İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Threads Takipçi Arttırma | Takipçi Kasma | Beğeni Toplama

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya çalışıyor. Threads takipçi arttırma (kasma) yöntemlerini yeni başlayanlar için derliyoruz. Bu yöntemleri kullanarak Threads uygulamasında takipçi ve beğeni sayınızı hızla arttırabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek ilk takipçi sayınızı hızla arttırabilirsiniz. Detaylar makalenin devamında…

Öncelikle Instagram profilinizle Threads profilinizi optimize edin. Uygulamaya ilk giriş yapmak istediğinizde size Instagram ile giriş yapma seçeneğini sunacaktır. Bağlantı için tüm izinleri verdikten sonra Instagram hesabınız Threads profilinize optimize olacaktır. Takipçi arttırma turuna tüm Instagram takipçilerinizi takip ederek başlayabilirsiniz.

Threads Takipçi Arttırma

Öncelikle Threads profil sayfanızı düzenleyin ve gelecek paylaşımlar ile alakalı ziyaretçileri bilgilendirin. Takipçiler bir paylaşımınızı beğendiklerinde sizi takip ediyorsa bunun sebebi bir sonraki paylaşımınızı merak etmeleridir. Paylaştığınız içerikler ve kendiniz hakkında güzel bir profil sayfası hazırlamanız daha hızlı takipçi arttırmanızı sağlayacaktır.

Daha önce bir konsept üzerine odaklanmadıysanız yeni paylaşımlarınız güncel olmalı ve herkesin beğenisini toplayabilecek ve taraf gözetmeyen içerikler paylaşmalısınız. Popüler paylaşımların benzerleri paylaşımlar ya da yeni başlayan akımlara özel paylaşımlar yapmak gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Uygulama çok yeni olduğundan gönderileriniz kısa sürede ön plana çıkacağı için daha geniş kitlelerin dikkatini çekecek paylaşımlar yapmalısınız. Böylelikle gönderilerinizi çok daha fazla kişi görüntüleyecektir.

Threads Hızlı Takipçi Arttırma

1. Arkadaşlarınızı davet edin: Sosyal ağlarda sizinle iletişimde olan tüm arkadaşlarınızı Threads uygulamasına davet edin. Arkadaşlarınızı uygulamaya davet etmek için;

 • Threads uygulamasını açın.
 • Profil resminin üst köşesindeki iki çizgiye tıklayın.
 • Arkadaşlarını takip et ve davet et seçeneğini seçin.
 • Açılan seçeneklerden Threads uygulamasına WhatsApp, SMS, E-Posta, Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlardan arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

2. Threads takipçi arttırmanın 9 basit yolu:

 • Profiliniz herkese açık olsun.
 • Arkadaşlarınızı uygulamaya davet edin.
 • Beğeni ve yorum desteği alabilirsiniz.
 • Farklı hesapların paylaşımları ile sık sık etkileşimde olun.
 • Paylaşımlara yorum yapın.
 • Güncel gelişmeleri takip edin.
 • Etiket seçimlerinize özen gösterin.
 • Birbirini takip eden alakasız paylaşımlar yapmayın.
 • Threads takipçi  kasma hilesi vs. yöntemleri denemyin.

Threads Takipçi Satın Alma

Her sosyal medya platformunda olduğu gibi Threads uygulamasında da takipçi satın alma, beğeni satın alma gibi üçüncü parti faaliyetler olacaktır ancak şuan için uygulama çok yeni ve bu yöntemler işe yaramayacaktır. Bu tarz destek verdiğini iddia eden kişilere paranızı kaptırmayınız.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...

Uygulama

Inshot ya da tam adıyla Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – Inshot, hem Apple hem Android cihazlarda kullanılabilecek çok yararlı bir uygulamadır. Adından da...