İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Tierion (TNT) Coin nedir?

Tierion (TNT), verilerin güvenliği ve doğruluğunun yeni standardı haline geliyor. Tierion, blok zincirini herhangi bir veri, dosya veya süreci doğrulamak için global bir platform haline getirmeyi amaçlamaktadır. Tierion, yakın zamanda Philips Blockchain Lab ve Microsoft ile ortaklık anlaşması yaptı.

Tierion, anlaşma sağladığı büyük firmalar dışında hale hazırda veri güvenliği için bir çok firma ile test anlaşmaları imzaladı. Tierion teknolojisi yakında telekominasyon firmaları tarafından test edilecek ve bu testler sonucunda ortaklık anlaşmaları ile geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

İşletmeler, herkesin doğruluğunu ispatlayabilmesi için sözleşmeler gibi önemli belgeleri korur ve noterden geçirir. Şaşırtıcı bir şekilde, dijital verilerin korunması için evrensel bir eşdeğerlik yoktur. Sağlık, sigorta ve finansal hizmetler alanındaki şirketler büyük miktarda kritik verinin korunması ile güvenilir hale gelirler. Bu endüstrilerdeki bilgilerin orijinalliğini kanıtlamak şu anda çok zor, pahalı ve çoğu durumda imkansızdır.

Tierion, İnternet için bir “prova motoru” sağlayarak bu sorunu çözer. Veri oluşturulduğunda bağımsız olarak kanıtlamasına ve orijinal durumundan değiştirilmesine olanak tanıyan Chainpoint adlı bir teknoloji kullanıyorlar. Bu teknolojiyi , büyük ölçekte çalışan veri doğrulaması için evrensel bir platform olan Tierion Network uygulamasını başlatmak için kullanılıyor. Tierion Ağ Simgesi (TNT) ağ altyapısını güvenli bir ekonomik teşvik sağlar ve ağ kaynaklarına erişmek için bir yöntem olarak hizmet vermektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TNT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar