İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Efekt Ekleme | Videolarda Efekt Kullanma

Tik Tok efekt ekleme nasıl oluyor? TikTok video efekt ekleme nasıl yapılıyor? Musically uygulamasında videolara efekt ekleme nasıl yapılıyor? TikTok video renklendirme nasıl oluyor? TikTok video önü renk verme nasıl yapılıyor?

Son zamanların en popüler video uygulamalarından bir tanesi olan TikTok uygulamasında çektiğiniz videolara efekt ekleyerek daha eğlenceli ve kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. TikTok eski adı ile Musically uygulamasında videonuza efekt eklemek için aşağıdaki basit adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

TikTok Yüz Filtresi ekleme özelliği ile çok eğlenceli videolar çekebilirsiniz. TikTok Yüz Filtresi Ekleme makalemizdeki yönergelerle videolarınıza anında yüz filtresi ekleyebilirsiniz.

TikTok Videolara Efekt Ekleme

Tiktok videolarınıza farklılık katmak ve efekt filtreleri ile ön plana çıkmak için videolarınıza mutlaka yeni efektler eklemelisiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Tiktok efekt ekleme:

 1.  Video önizleme sayfasının sol alt köşesindeki saat şekline dokunun
 2. “Filtre” veya “Zaman” efektlerini seç seçenğini seçin
 3. Karşınıza çıkan ekrandaki yönergeleri takip ederek videonuza seçtiğiniz bir efekti ekleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl Tik Tok, iPhone’ların en çok indirilen uygulaması oldu. Çin’de yoğun ilgi gören ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan Tik Tok bir müzik ve sosyal medya uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Yakın zamanda Musically uygulamasını bünyesine katarak kullanıcı sayısını hızla arttırmaya devam ediyor.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Salman778866

  Kasım 8, 2018 at 10:58 am

  Thousand like

  • Yusuf

   Kasım 25, 2020 at 9:48 pm

   Nasıl yapılır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar