Kapat

Tik Tok efekt ekleme nasıl oluyor?

Anasayfa
Çözüm Tik Tok efekt ekleme nasıl oluyor?

Tik Tok efekt ekleme nasıl oluyor? TikTok video efekt ekleme nasıl yapılıyor? Musically uygulamasında videolara efekt ekleme nasıl yapılıyor? TikTok video renklendirme nasıl oluyor? TikTok video önü renk verme nasıl yapılıyor?

Son zamanların en popüler video uygulamalarından bir tanesi olan TikTok uygulamasında çektiğiniz videolara efekt ekleyerek daha eğlenceli ve kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. TikTok eski adı ile Musically uygulamasında videonuza efekt eklemek için aşağıdaki basit adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

TikTok Yüz Filtresi ekleme özelliği ile çok eğlenceli videolar çekebilirsiniz. TikTok Yüz Filtresi Ekleme makalemizdeki yönergelerle videolarınıza anında yüz filtresi ekleyebilirsiniz.

Videonuza efekt eklemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin;

  1.  Video önizleme sayfasının sol alt köşesindeki saat şekline dokunun
  2. “Filtre” veya “Zaman” efektlerini seç seçenğini seçin
  3. Karşınıza çıkan ekrandaki yönergeleri takip ederek videonuza seçtiğiniz bir efekti ekleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl Tik Tok, iPhone’ların en çok indirilen uygulaması oldu. Çin’de yoğun ilgi gören ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan Tik Tok bir müzik ve sosyal medya uygulaması olarak ön plana çıkıyor. Yakın zamanda Musically uygulamasını bünyesine katarak kullanıcı sayısını hızla arttırmaya devam ediyor.

TikTok video efekt kullanma nasıl olyuor? TikTok video efekt ekleme nereden yapılıyor? TikTok video efekt seçeneği nasıl açılıyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok Video Çekme | 2019

“Tik Tok efekt ekleme nasıl oluyor?” üzerine 1 yorum

  1. Salman778866 says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir