İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Müzik Yükleme Nasıl Yapılır? | Müzik Kütüphanesi Ayarları

Kısa sürede milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaya başlana TikTok uygulamasında hala bazı eksiklikler devam ediyor. Özellikle kullanıcılar TikTok uygulamasına telefondan müzik eklemek istiyorlar. Videolara eklenecek müziklerin belirli bir liste ile sınırlı olması kullanıcıların canını oldukça fazla sıkıyor.

TikTok ses ekleme ve ses yükleme konusunda hala tavrını çok fazla değiştirmiş değil. Sadece onay alan müzik dosyaları ve sesler platforma dahil edilebiliyor. Durum böyle olunca kullanıcılar arka planda bir müzik çalar yardımı ile ses çalarak videolar çekemeye çalışıyor. Keza yeni videolar oluşturmak isteyen milyonlarca kullanıcı sürekli aynı ses dosyalarını kullanmak zorunda kalıyor.

TikTok Müzik Yükleme Nasıl Yapılır?

TikTok ses ekleme ve istediğiniz şarkıyı rahatlıkla bulma konusunda yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile birlikte aranan ses dosyaları bir çok anahtar kelime ile anında bulunabilecek ve kullanıcılar yasaklı bir ses dosyası olmaması durumunda platforma türkçe müzik yükleyebilecekler.

TikTok müzik ekleme konusunda yaptığı bu değişim ile kullanıcıları platformda tutmayı hedefliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok videolarına ses ekleme;

  • Uygulamaya giriş yapıyoruz
  • Alt kısımda bulunan artı ( + ) simgesine tıklıyoruz
  • Karşımıza video ekranı çıkıyor
  • Burada üst kısımdan Bir Ses Seçin seçeneğini tıklayıp popüler ses kayıtlarından birini seçebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar