İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Müzik Yükleme Nasıl Yapılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Kısa sürede milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaya başlana TikTok uygulamasında hala bazı eksiklikler devam ediyor. Özellikle kullanıcılar TikTok uygulamasına telefondan müzik eklemek istiyorlar. Videolara eklenecek müziklerin belirli bir liste ile sınırlı olması kullanıcıların canını oldukça fazla sıkıyor.

TikTok ses ekleme ve ses yükleme konusunda hala tavrını çok fazla değiştirmiş değil. Sadece onay alan müzik dosyaları ve sesler platforma dahil edilebiliyor. Durum böyle olunca kullanıcılar arka planda bir müzik çalar yardımı ile ses çalarak videolar çekemeye çalışıyor. Keza yeni videolar oluşturmak isteyen milyonlarca kullanıcı sürekli aynı ses dosyalarını kullanmak zorunda kalıyor.

TikTok ses ekleme ve istediğiniz şarkıyı rahatlıkla bulma konusunda yeni bir güncellemeye hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile birlikte aranan ses dosyaları bir çok anahtar kelime ile anında bulunabilecek ve kullanıcılar yasaklı bir ses dosyası olmaması durumunda platforma türkçe müzik yükleyebilecekler.

TikTok müzik ekleme konusunda yaptığı bu değişim ile kullanıcıları platformda tutmayı hedefliyor.

TikTok videolarına ses ekleme;

– Uygulamaya giriş yapıyoruz

– Alt kısımda bulunan artı ( + ) simgesine tıklıyoruz

– Karşımıza video ekranı çıkıyor

– Burada üst kısımdan Bir Ses Seçin seçeneğini tıklayıp popüler ses kayıtlarından birini seçebilirsiniz.

Bu işlem sonucunda videonuza müzik eklemiş olacaksınız.

Tiktok müzik ekleme konusunda yaşadığınız sorunları bize Soru Cevap platformundan iletebilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar