İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Profil Düzenleme | Açıklama Ekleme | Bağlantılar

TikTok profili nasıl düzenleniyor? Tiktok profil açıklaması ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profiline simgeler nasıl ekleniyor? Şekillerle TikTok profili hazırlama ve düzenleme nasıl yapılıyor? TikTok profiline kalpi, nota, simge ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi video ekleme nasıl yapılıyor?

Son aylarda Musically ile birleşmesinden sonra popülerliği hızla artan TikTok uygulamasında kullanıcıların en çok merak ettiği konular profili düzenleme açıklama ekleme ve TikTok profiline smiley eklemenin nasıl yapıldığı konusudur. TikTok profiline smiley ve nota simgesi ekleme nasıl yapılıyor sorusu bize defalarca soruldu. 

TikTok Profil Nasıl Düzenlenir?

Tiktok profil ayarları:

 • Profil sayfanıza gidin.
 • Profili Düzenle butonuna tıklayın. ( Bu bölümde profil fotoğrafı, profil videosu, özgeçmiş ve sosyal medya bağlantıları ekleyebilirsiniz )
 • Üst bölümde. ( Profil Fotoğrafı ve Profil Videosu seçenekleri ile profil resminizi seçebilirsiniz.
 • Hemen altında Profil İsmi bulunuyor bu kısım istediğiniz zaman değişebilir. 
 • Bir alt seçenek kullanıcı adınız bu çok önemli çünkü TikTok kullanıcı adı bir ayda bir kez değiştirilebiliyor. Denemek için TikTok kullanıcı adınızı değiştirmeyin bir ay beklersiniz.
 • En alttaki boş metin kutusu profil açıklamanız. Özgeçmiş eklemediyseniz Henüz özgeçmiş yok ibaresi yer alacaktır. TikTok profil açıklamasını bu kısma yazıyorsunuz. Metin kutusuna tıkladığınızda gelen klavyeden simgeler ekleyebilir ve istediğiniz açıklama ile profilinizi düzenleme işlemini bitirebilirsiniz.
 • Sayfanın en altında TikTok Youtube ve Instagram bağlantısı ekleme seçenekleri var. Diğer sosyal ağlarla takipçileriniz arasında etkileşim yapmak istiyorsanız linkleri ekleyebilirsiniz.

TikTok profil düzenleme makalemizin burada sonuna geldik. Soru Sor kısmından merak ettikleriniz ve yaşadığınız sorunları bize yazabilirsiniz.

Tiktok profil düzeninizin takipçi arttırma konusunda size yardımcı olacağını unutmayın. Takipçi sayınızı arttırmaya yardımcı olacak diğer konuları öğrenmek için Tiktok Takipçi Arttırma makalemizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Wi_fi_harshad

  Eylül 11, 2018 at 6:11 am

  New my followers

 2. Zohankhan@

  Eylül 12, 2018 at 6:29 pm

  Horrible home video s

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...