İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok Profil düzenleme | Açıklama ekleme

TikTok profili nasıl düzenleniyor? Tik Tok Profil açıklaması ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profiline simgeler nasıl ekleniyor? Şekillerle TikTok profili hazırlama ve düzenleme nasıl yapılıyor? TikTok profiline kalpi, nota, simge ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi video ekleme nasıl yapılıyor?

Son aylarda Musically ile birleşmesinden sonra popülerliği hızla artan TikTok uygulamasında kullanıcıların en çok merak ettiği konular profili düzenleme açıklama ekleme ve TikTok profiline smiley eklemenin nasıl yapıldığı konusudur. TikTok profiline smiley ve nota simgesi ekleme nasıl yapılıyor sorusu bize defalarca soruldu. 

TikTok uygulamasında profil nasıl düzenlenir?

→ Profil sayfanıza gidin

Profili Düzenle butonuna tıklayın ( Bu bölümde profil fotoğrafı, profil videosu, özgeçmiş ve sosyal medya bağlantıları ekleyebilirsiniz )

→ Üst bölümde ( Profil Fotoğrafı ve Profil Videosu seçenekleri ile profil resminizi seçebilirsiniz.

→ Hemen altında Profil İsmi bulunuyor bu kısım istediğiniz zaman değişebilir. 

→ Bir alt seçenek kullanıcı adınız bu çok önemli çünkü TikTok kullanıcı adı bir ayda bir kez değiştirilebiliyor. Denemek için TikTok kullanıcı adınızı değiştirmeyin bir ay beklersiniz.

→ En alttaki boş metin kutusu profil açıklamanız. Özgeçmiş eklemediyseniz Henüz özgeçmiş yok ibaresi yer alacaktır. TikTok profil açıklamasını bu kısma yazıyorsunuz. Metin kutusuna tıkladığınızda gelen klavyeden simgeler ekleyebilir ve istediğiniz açıklama ile profilinizi düzenleme işlemini bitirebilirsiniz.

→ Sayfanın en altında TikTok Youtube ve Instagram bağlantısı ekleme seçenekleri var. Diğer sosyal ağlarla takipçileriniz arasında etkileşim yapmak istiyorsanız linkleri ekleyebilirsiniz.

 

TikTok profil düzenleme makalemizin burada sonuan geldik. Soru Sor kısmından merka ettikleriniz ve yaşadığınız sorunları bize yazabilirsiniz.

 

2 Yorum

2 Comments

  1. Wi_fi_harshad

    Eylül 11, 2018 at 6:11 am

    New my followers

  2. Zohankhan@

    Eylül 12, 2018 at 6:29 pm

    Horrible home video s

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...

Çözüm

Tiktok canlı yayınlarda Sticker hediye sistemi ile bildiğimiz bağış sistemini hayata geçirmiş oldu. Canlı yayın açan TikTok kullanıcılarına uygulamadaki Sticker’ları hediye ederek bağışta bulunabiliyorsunuz....