İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tik Tok Profil Resmi (Video) ekleme | Değiştirme

TikTok Profil resmi ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi nasıl değiştirilir?  TikTok Profil Resmi Video ekleme nasıl oluyor? TikTok profiline video nasıl ekleniyor? TikTok profil fotoğrafı nasıl değiştirilir? TikTok profile video ekleme nasıl yapılır? Bu makalemizde bu soruları yanıtlayacağız.

Sosyal medya uygulamalarında en önemli unsurlardan bir tanesi profil resmidir. Tiktok profil resmi koyma işlemini yapmadan önce güzel bir fotoğraf belirlemeniz gerekiyor. Bu konuda efekt vermek için profil resmi yapma uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Profil resmi önemli diyoruz çünkü takipçiler ilk olarak profil resmine ilgi duyarlar ve profilleri ziyaret ederler. En iyi tiktok profil resimlerinden birini belirleyerek takipçi sayınıza bile etki edebilirsiniz. TikTok profil resmi boyutu oldukça önemlidir bu yüzden çözünürlüğü çok düşük resimler kullanmayınız.

TikTok videolarına kapak eklemek için TikTok Video Kapak Ekleme makalemizi inceleyebilirsiniz.

TikTok profil resmi yada videosu seçtikten sonra profilinize kaydetmeniz gerekmektedir. Profil resminizi kaldırmak, eklemek yada değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

TikTok mevcut profil resminizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin;

→ Tik Tok Profil sayfanıza gidin

→ “Profili Düzenle” butonuna tıklayın

“Profil Fotoğrafı” veya “Profil Videosu” seçeneğine tıklayın

→ Yeni bir fotoğraf çekebilir veya galerinizden bir fotoğraf / video yükleyebilirsiniz artık seçtiğiniz profil resminiz aktif olacaktır.

Aynı sayfada, kullanıcı adınızı, takma adınızı, Instagram kimliğinizi, YouTube kanalınızı ve profil açıklamanızı düzenleyebilirsiniz.

TikTok’da profil resmi değiştirme sorunu yaşıyorsanız, tiktok profil resminiz bulanık çıkıyorsa yada farklı bir sorun ile karşılaştıysanız bize yorum kısmından yazabilirsiniz. 

1 Comment

1 Comment

  1. Uslu

    Aralık 30, 2018 at 8:54 pm

    Profil resmini galeriden seciyorum değismiyo

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği...

Çözüm

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine...

Çözüm

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye...

Çözüm

Tiktok’ta fenomenlerin yeni gelir kaynağı hediyeler hakkında merak edilenleri cevapladığımız bir yazı dizisine başladık. Tiktok’ta fenomenlerin en çok istediği hediyelerin başında para yağmuru gelmektedir....