İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Profil Resmi (Video) ekleme | Değiştirme

TikTok Profil resmi ekleme nasıl yapılıyor? TikTok profil resmi nasıl değiştirilir?  TikTok Profil Resmi Video ekleme nasıl oluyor? TikTok profiline video nasıl ekleniyor? TikTok profil fotoğrafı nasıl değiştirilir? TikTok profile video ekleme nasıl yapılır? Bu makalemizde bu soruları yanıtlayacağız.

Sosyal medya uygulamalarında en önemli unsurlardan bir tanesi profil resmidir. Tiktok profil resmi koyma işlemini yapmadan önce güzel bir fotoğraf belirlemeniz gerekiyor. Bu konuda efekt vermek için profil resmi yapma uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Profil resmi önemli diyoruz çünkü takipçiler ilk olarak profil resmine ilgi duyarlar ve profilleri ziyaret ederler. En iyi tiktok profil resimlerinden birini belirleyerek takipçi sayınıza bile etki edebilirsiniz. TikTok profil resmi boyutu oldukça önemlidir bu yüzden çözünürlüğü çok düşük resimler kullanmayınız.

TikTok videolarına kapak eklemek için TikTok Video Kapak Ekleme makalemizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok Profil Resmi Ekleme

TikTok profil resmi yada videosu seçtikten sonra profilinize kaydetmeniz gerekmektedir. Profil resminizi kaldırmak, eklemek yada değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz.

TikTok mevcut profil resminizi değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin;

 • TikTok Profil sayfanıza gidin
 • “Profili Düzenle” butonuna tıklayın
 • “Profil Fotoğrafı” veya “Profil Videosu” seçeneğine tıklayın
 • Yeni bir fotoğraf çekebilir veya galerinizden bir fotoğraf / video yükleyebilirsiniz artık seçtiğiniz profil resminiz aktif olacaktır.

Aynı sayfada, kullanıcı adınızı, takma adınızı, Instagram kimliğinizi, YouTube kanalınızı ve profil açıklamanızı düzenleyebilirsiniz.

TikTok’da profil resmi değiştirme sorunu yaşıyorsanız, tiktok profil resminiz bulanık çıkıyorsa yada farklı bir sorun ile karşılaştıysanız bize yorum kısmından yazabilirsiniz. 

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Uslu

  Aralık 30, 2018 at 8:54 pm

  Profil resmini galeriden seciyorum değismiyo

 2. Facobey

  Haziran 21, 2021 at 12:36 am

  Patron Ben Pp ye videoyu koyuyorum işleniyorda takılıyo lütfen cvp ver.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...