İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Videolarına Sticker, Emoji nasıl eklenir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tiktok platformuna eklenen yeni özellikler ile videolarınızı daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. TikTok videolarına Sticker ve Emoji ekleme özelliği geçtiğimiz günlerde platforma eklendi. Çekmiş olduğunuz video üzerinde sticker ve emoji eklemesi yaparak videolarınızı şekillendire bilirsiniz. Peki popüler Tiktok stickerları hangileridir?

Son zamanlarda özellikle hareketli tiktok stickerları çok fazla tercih edilmektedir. Stickerlar bir noktaya dikkat çekmek geri sayım başlatmak yada duygu ifade etmek amacı ile videolarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kategoriye şimdilik harici bir sticker yada emoji eklenemiyor. Uygulamaya gelecek yeni bir güncelleme ile bu işlemlerin yapılmasına olanak sağlanabilir.

 

Tik Tok Videolarına Sticker, Emoji nasıl eklenir?

→ Video çekimini tamamlayın

→ Ekranın alt kısmındaki emoji simgesine tıklayın

→ Açılan ekranda “Sticker” ve “Emoji” seçeneklerinden herhangi birini seçerek videonuza ekleyin.

TikTok uygulamasında videolara eklediğiniz çıkartmaların ekranda kalma sürelerini belirlemek için Sticker ekleme işleminden hemen sonra çıkartmanın sol üst köşesindeki saat simgesine tıklayın ve zamanlamayı belirleyin.

Video üzerinde konumlandırmayı yaptıktan sonra videonuzu yayınlama aşamasına getirebilirsiniz. TikTok video sticker ve emoji ekleme konusundaki sorularınızı bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar