İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Videolarına Sticker, Emoji nasıl eklenir?

Tiktok platformuna eklenen yeni özellikler ile videolarınızı daha ilgi çekici ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. TikTok videolarına Sticker ve Emoji ekleme özelliği geçtiğimiz günlerde platforma eklendi. Çekmiş olduğunuz video üzerinde sticker ve emoji eklemesi yaparak videolarınızı şekillendire bilirsiniz. Peki popüler Tiktok stickerları hangileridir?

Son zamanlarda özellikle hareketli tiktok stickerları çok fazla tercih edilmektedir. Stickerlar bir noktaya dikkat çekmek geri sayım başlatmak yada duygu ifade etmek amacı ile videolarda sıklıkla kullanılmaktadır. Kategoriye şimdilik harici bir sticker yada emoji eklenemiyor. Uygulamaya gelecek yeni bir güncelleme ile bu işlemlerin yapılmasına olanak sağlanabilir.

TikTok Videolarına Sticker, Emoji nasıl eklenir?

  • Video çekimini tamamlayın
  • Ekranın alt kısmındaki emoji simgesine tıklayın
  • Açılan ekranda “Sticker” ve “Emoji” seçeneklerinden herhangi birini seçerek videonuza ekleyin.

TikTok uygulamasında videolara eklediğiniz çıkartmaların ekranda kalma sürelerini belirlemek için Sticker ekleme işleminden hemen sonra çıkartmanın sol üst köşesindeki saat simgesine tıklayın ve zamanlamayı belirleyin.

Video üzerinde konumlandırmayı yaptıktan sonra videonuzu yayınlama aşamasına getirebilirsiniz. TikTok video sticker ve emoji ekleme konusundaki sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar