Kapat

Tik Tok videomu kimler izledi?

Anasayfa
Çözüm Tik Tok videomu kimler izledi?

TikTok ( Musically ) videomu kimler izledi? TikTok videomu izleyen kişileri nasıl görürüm? TikTok video izlemerini nasıl görürüm?

Hızla artan kullanıcı sayısı ile dikkatleri üzerine toplayan TikTok uygulamasında en çok merak edilen konulardan bir taneside videonuzun kimler tarafından izlendiğidir. İnternette yaptığımız kısa bir araştırma sonucunda TikTok videolarını kimlerin izlediği gösterdiğini iddia eden bir kaç üçüncü parti yazılım bulsakda sağlıklı çalışmadıkları için bu makalemizde sizlere sunma gereği duymuyoruz.

TikTok videoları kimler tarafından izleniyor? TikTok videoları sizin izin verdiğiniz herkes tarafından izlenebilir. Video paylaşımı öncesinde bu seçenek size sunuluyor. İsterseniz sadece arkadaşlarınız tarafından izlenebilecek şekilde video gizliliğini ayarlayabilirsiniz.

TikTok uygulaması gizliliğe azami ölçüde önem veriyor. Politikalarının başında veri güvenliği ve gizlilik geliyor durum böyle olunca videonuzu izleyen kullanıcıları deşifre edecek bir yenilik yapacaklarını açıkcası çok düşünmüyoruz. Videoların kimler tarafından izlendiği bir süre daha sır olarak kalacak gibi duruyor.

Bu konuda TikTok uygulamasına binlerce geri bildirim yapılmış ancak uygulamanın yaratıcı şirketi "videonuzu izleyen herkesi sizlere göstermemiz bu işin sırrını kaybetmemiz demek oluyor, önemli olan yaratıcı videonuza olan ilgiyi rakamlarla görmeniz" açıklamasını yapmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Google Plus Kapatılıyor!

“Tik Tok videomu kimler izledi?” üzerine 7 yorum

  1. Meltem says:
  2. Melih says:
  3. avatar Admin says:
  4. Emrullah Bayraktar says:
  5. Damla says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir