İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Video Kalitesi Arttırma | Video Ayarları

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Tiktok için çekilen videoların bir çoğu kalite açısından çok kötü görünüyor. Bunun sebebi ön kamera ile hiç bir ayar yapılmadan tiktok videosu çekilmesidir. Tiktok’da video çekmeden önce bir takım ayarlar yapmak gerekiyor.

Tiktok video kalitesi neden düşüyor?

Tiktok uygulamasında efekt seçimi, video yakınlık oranı ve çekim hızı dışında video kalitesine etki edebileceğiniz çok fazla seçenek yoktur. Bu ayarlamaları default olarak kullanırsanız video kalitesi düşmeyecektir.

Telefon kamera ayarlarınızı kontrol edin daha önce bir video çekimi için ayarları ortama göre değiştirdiyseniz yeniden ayar yapmanız gerekebilir. Tiktok video çekiminde kamerayı aktif eder anacak daha önce çekim yapılan ayarları kullanır.

Videolarını çok karanlık yada renk karmaşasının olduğu yerlerde çekerseniz video kalitesi düşecektir.

Tiktok video kalitesi nasıl arttırılır?

Video çekmeden önce ortam ışığı ayarlanmalı, doğru tiktok ekipmanları tercih edilmeli ve telefon kamera ayarları kontrol edilmelidir. Telefonun kamera ayarlarını fabrika ayarlarına getirdiğinizde ortam için en ideal çekim modunu kendi seçecektir.

Efekt seçimlerini video çektiğiniz ortama göre yaparsanız video daha net olacaktır.

Profesyonel bir video kamera ile çekilen videolar çok daha kaliteli olacaktır.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar