İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok ağır çekim video oluşturma | Slow Motion

TikTok ağır çekim video oluşturma nasıl yapılır? TikTok videolarda ağır çekim özelliği nasıl kullanılıyor? TikTok yavaşlatılmış video nasıl çekilir? TikTok video görüntüsü nasıl yavaşlatılıyor? TikTok ağır çekim özelliğini videolarınızda kullanarak ilgi çekici anlar yakalayabilirsiniz.

Instagram ve bir çok sosyal paylaşım uygulamasında bulunana Ağır Çekim özelliği TikTok uygulamasında da kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu özellik sayesinde yavaşlatılmış videolara çekerek çok güzel kareler yakalanabiliyor. Takipçilerin ilgisini çekebilecek bu videoları TikTok Ağır Çekim özelliği ile 15sn içerisinde hazırlayabilirsiniz.

TikTok videolarınıza efekt ekleyerek ilgi çekici videolar oluşturabilirsiniz. TikTok Efekt Ekleme ve TikTok Yüz Filtresi Ekleme makalelerimizi inceleyerek daha fazla izlenme oranı yakalayabilirsiniz.

Tiktok Ağır Çekim Video Nasıl Yapılır

Ağı çekim özelliğini video bittikten sonra düzenleme işlemlerinde kullanabiliyoruz. Yani ilk olarak ağır çekim özelliğini kullanacağımız video kaydını yapıyoruz. Kayıt işlemi bittikten sonra aşağıdaki adımları takip ederek video yavaşlatılabiliyor. Ağır çekim özelliğini kullanmak için TikTok video çekimi bittikten sonra aşağıdaki adımları uygulayınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Sol Alt köşesindeki Zamanlayıcı simgesine tıklıyoruz
 • Zaman Efektleri” seçeneğini tıklıyoruz
 • Açılan seçeneklerden “Ağır Çekim” seçeneğini seçiyoruz böylece video ağır çekim moduna alınacaktır
 • Video ağır çekim ön izlemesinden sonra Sağ Üst köşedeki Kaydet seçeneği ile videomuzu paylaşmaya hazır hale getirmiş oluyoruz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Celal

  Eylül 16, 2018 at 8:37 pm

  Video çekmeden önce tiktok video ekranından yavaşlatma yapılmıyor mu? videoyu çektikten sonra bir işe yaramıyor ki

 2. Arda Tutumlu

  Temmuz 25, 2019 at 10:15 pm

  Tiktokun yavaşlatma efekti ses kayması yapıyor ama efekt yerinde olan, öteki yapmıyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...