İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Asa Ne Kadar? Asa Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta yayın açtıysanız canlı yayın katılım oranını arttırmanız gelirinizi arttırmanız açısından çok önemlidir. Canlı yayınlarda gelen emoji hediyeleri fiyatlarına göre yayıncıya gelir elde etme fırsatı vermektedir. Asa yayıncılara orta sıklıkta hediye edilen bir emojidir. Tiktok asa ne kadar ediyor?

Tiktok’ta asa fiyatı jeton olarak belirtildiğinden yayıncılar ve takipçiler asa tl fiyatını merak ediyorlar. Diğer tüm hediyelerde olduğu gibi Tiktok asa emojisinin satın alma fiyatına göre %60 kesinti yaparak yayıncıya ödeme yapmaktadır. Durum böyle olunca asa kaç tl ediyor sorusu sıklıkla soruluyor.

TikTok’ta Asa Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta asa hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok’ta bir yayıncıya Asa hediye etmek için, canlı yayında alt kısımdaki hediye simgesine tıklanır ve seçeneklerden Asa emojisi seçilir. Asa hediye edebilmeniz için cüzdanınızda uygun miktarda jeton olması gerekmektedir.

Asa hediye ettiğinizde bir kaç saniye içerisinde ekranda adınız ve büyük bir Asa efekti çıkacaktır. Yayıncılar için en iyi hediyeler arasında gösteriliyor.

TikTok Asa Ne Kadar?

Tiktok’ta değeri yüksek olmayan ancak çok sık hediye edilen emojiler bir tanesi Asa’dır. Asa fiyatı bu yüzden çok merak ediliyor. Tiktok’ta asa hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden uygun miktarda jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında alt kısımdaki hediye bölümünden yayıncıya asa emojisi gönderebilirsiniz.

Tiktok’da asa fiyatı olarak kullanıcı hesabından 150 jeton çekiliyor. Yayında Asa hediye alan yayıncıya ise 7TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok asa kaç para bırakıyor?

Asa emojisi satın alan kişiye 17TL’ye denk geliyor. Yayıncı Asa hediyesinden 7TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Tiktok gül ne kadar?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği...

Çözüm

Tiktok’ta gözlük hediyesi sıkça yayıncılara gönderilen emojilerden bir tanesidir. Bir yayıncıya gözlük hediye ettiğinizde ekrana bir gözlük çıkar ve yayıncının gözüne animasyonla kısa süreliğine...

Çözüm

Tiktok gül, canlı yayın açan kullanıcılara en çok bağış yapılan emojidir. Tiktok’ta takipçiler fiyatı ucuz olduğu için yayıncıları azda olsa desteklemek için gül hediye...

Çözüm

Tiktok’ta fenomenlerin yeni gelir kaynağı hediyeler hakkında merak edilenleri cevapladığımız bir yazı dizisine başladık. Tiktok’ta fenomenlerin en çok istediği hediyelerin başında para yağmuru gelmektedir....