İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

TikTok Asa Ne Kadar? Asa Kaç TL Ediyor? tiktok Asa Fiyatı

Tiktok’ta yayın açtıysanız canlı yayın katılım oranını arttırmanız gelirinizi arttırmanız açısından çok önemlidir. Canlı yayınlarda gelen emoji hediyeleri fiyatlarına göre yayıncıya gelir elde etme fırsatı vermektedir. Asa yayıncılara orta sıklıkta hediye edilen bir emojidir. Tiktok asa ne kadar ediyor?

Tiktok’ta asa fiyatı jeton olarak belirtildiğinden yayıncılar ve takipçiler asa tl fiyatını merak ediyorlar. Diğer tüm hediyelerde olduğu gibi Tiktok asa emojisinin satın alma fiyatına göre %60 kesinti yaparak yayıncıya ödeme yapmaktadır. Durum böyle olunca asa kaç tl ediyor sorusu sıklıkla soruluyor.

TikTok’ta Asa Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta asa hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden yeterli miktarda jeton satın almanız gerekmektedir.

Tiktok’ta bir yayıncıya Asa hediye etmek için, canlı yayında alt kısımdaki hediye simgesine tıklanır ve seçeneklerden Asa emojisi seçilir. Asa hediye edebilmeniz için cüzdanınızda uygun miktarda jeton olması gerekmektedir.

Asa hediye ettiğinizde bir kaç saniye içerisinde ekranda adınız ve büyük bir Asa efekti çıkacaktır. Tiktok asa neden hediye edilir? Yayıncılar için en iyi hediyeler arasında gösteriliyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

TikTok Asa Ne Kadar?

Tiktok’ta değeri yüksek olmayan ancak çok sık hediye edilen emojiler bir tanesi Asa’dır. Asa fiyatı bu yüzden çok merak ediliyor. Tiktok’ta asa hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan bölümünden uygun miktarda jeton satın almanız gerekmektedir. Daha sonra canlı yayında alt kısımdaki hediye bölümünden yayıncıya asa emojisi gönderebilirsiniz.

Tiktok’da asa fiyatı olarak kullanıcı hesabından 150 jeton çekiliyor. Yayında Asa hediye alan yayıncıya ise 7TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok Asa emojisi ne kadar:

 • Asa kaç jeton: 150 Jeton
 • Asa kaç TL: 14,5 TL
 • Asa ne kadar kazandırıyor: 7 TL

Tiktok asa kaç para bırakıyor?

Asa emojisi satın alan kişiye 14,5 TL’ye denk geliyor. Yayıncı Asa hediyesinden 7TL kazanıyor.

Tiktok hediye fiyatları makalemizden diğer emoji fiyatlarını ve maliyetlerini öğrenebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. Melis

  Ağustos 24, 2021 at 10:28 pm

  Tiktok asa fiyatını görünce yayıncıların neden hediye geldiğinde bu derece çıldırdığını anlıyorum. Her şey 7TL içinmiş vay be…

 2. Menekşe

  Ağustos 28, 2021 at 10:26 am

  Asa fiyatı gerçekten uygun bir hediye olduğu için arada yayıncılara destek amacı ile atıyorum ancak yayıncıya bu kadar az para bıraktığını bilmiyordum.

 3. Alp

  Ağustos 31, 2021 at 5:13 pm

  Tiktok hediye fiyatlarını değiştirdi sanırım asa fiyatı arttı diye biliyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...