İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Tiktok Ayıcık Ne Kadar? Ayıcık Kaç TL Ediyor?

Tiktok’ta canlı yayın açarak para kazanmaya başlayan kullanıcıların sayısı her geçen gün artmaya başlıyor. Özellikle uygulamaya ilk günlerde çekimser kalan ünlüler canlı yayın özelliği ve bağış sisteminin aktif olması ile birlikte TikTok hesapları açmaya başladırlar. Peki canlı yayınlarda hediye edilen emojilerin yayıncıya ne kadar geliri var? TikTok’ta en çok sevilen hediyelerden bir tanesi ayıcıktır. Tiktok ayıcık ne kadar? Tiktok’ta ayıcık hediye etmek isteyen bir kullanıcının ne yapması gerekiyor? Tiktok canlı yayınlarında ayıcık nasıl gönderilir?

Tiktok canlı yayın hediyeleri uygulamaya olan ilgiyi daha çok arttırırken uygulama içerisindeki hediyelerde daha dikkat çekici hale gelmeye başladı. Özellikle tiktok ayıcık bağışı yayıncıların sevdiği emojiler arasında yer alıyor. Fiyatı uygun olduğu için çok daha fazla takipçi tarafından hediye edilebiliyor.

Ayıcık genellikle bayan yayıncılara hediye edilen bir emojidir. Hediye yayıncıya gönderildiğinde canlı yayında büyük elinde kalp olan bir ayıcık efekti çıkmakta ve bağış yapan takipçinin adı yazmaktadır.

TikTok’ta Ayıcık Nasıl Hediye Edilir?

Tiktok’ta ayıcık hediye etmek için öncelikle tiktok cüzdan hesabınızda 100 jeton bakiyesi bulunması gerekmektedir.

Tiktok ayıcık hediye gönderme:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • 1. Adım: Canlı yayına girin hemen alt kısımdan hediye simgesine tıklayın.
 • 2. Adım: Karşınıza tüm hediyeler bölümü açılacaktır.
 • 3. Adım: Ayıcık emojisine dokunun ve gönderin.

Hediye et butonuna bastığınızda yayıncıya Ayıcık hediyeniz gidecek ve ekranın orta bölümünde büyük bir şekilde hediyeniz görünecektir.

TikTok Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok’ta orta fiyatlı hediyeler sınıfına giren ayıcık hediyesi uygulamada en çok bağış yapılan emojilerden bir tanesidir.

Tiktok’da ayıcık fiyatı olarak kullanıcı hesabından 100 jeton çekiliyor. Canlı yayında ayıcık emojisi hediye alan yayıncıya ise 5TL değerinde jeton yatırılıyor.

Tiktok Ayıcık emojisi ne kadar:

 • Ayıcık kaç jeton: 100 Jeton
 • Ayıcık kaç TL: 9,60 TL
 • Ayıcık ne kadar kazandırıyor: 5 TL

Tiktok ayıcık kaç para bırakıyor?

Ayıcık emojisi satın alan kişiye 9,60 TL’ye geliyor. Yayıncı ayıcık hediyesinden 5TL kazanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. Melis

  Ağustos 24, 2021 at 7:49 pm

  Tiktok’ta bence en güzel hediyelerden bir tanesi gözlük fiyatı normal hediye edince efekt çıkıyor. Çok mantıklı bir hediye yani.

 2. Menekşe

  Ağustos 28, 2021 at 10:28 am

  Ayıcık fiyatı bence makul ve güzel bir hediye.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Sosyal medya uygulamalarından gelir elde etmek isteyenlerin en çok merak ettiği konular hediyelerin kaç para ettiğidir. Tiktok’da en çok merak edilen “hediye puanı hesaplama,...

Uygulama

Popüler kısa video paylaşım platformu TikTok yayıncıların ve takipçilerin ilgisini çekecek özellikleri platforma eklemeye devam ediyor. TikTok hediye gönderme seçeneği ile yayıncıları desteklemek için...

Çözüm

Kullanıcılar tarafından son zamanlarda en çok kullanılan video paylaşım uygulamaları arasında yer alan TikTok video uygulamalarının çoğunda olduğu gibi internet paketi düşmanı diyebiliriz. Tiktok...

Çözüm

Tiktok uygulamasında yakın zamanda hayata geçirilen canlı yayın bağış sistemi ile fenomenler düzenli olarak yayın açmaya başladırlar. Uygulamanın canlı yayın özelliği takipçilerinde oldukça fazla...